Resultater lørdag 7. februar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
1 08:00 Jenter 00-99 A Gjerdrum - Skeid 2 1 0-3wo
2 08:00 Jenter 00-99 A Lyn - Nordre Eidsvoll 2 2-1
3 08:00 Jenter 00-99 B Skeid 1 - Grei 3 0-7
4 08:30 Jenter 00-99 B Årvoll - Fossum/Haslum 1 3-1
5 08:30 Junior A Høybråten Stovner - Asker 2 6-7
6 08:30 Junior A Skeid 2 - HSV Fotball 1 3 6-1
7 09:05 Junior B Fjellhamar - Skeid 1 1 12-1
8 09:05 Junior B Øvrevoll Holse 2 - Kjelsås 2 5-6
9 09:05 Junior C Øvrevoll Hosle 1 - Ski/Langhus 3 4-12
10 09:40 Junior C HSV Fotball 2 - Oppsal 1 2-11
11 09:40 Jenter 00-99 A Lyn - Gjerdrum 2 3-0wo
12 09:40 Jenter 00-99 A Skeid 2 - Nordre Eidsvoll 3 4-3
13 10:15 Jenter 00-99 B Fossum/Haslum - Skeid 1 1 2-3
14 10:15 Jenter 00-99 B Grei - Årvoll 2 6-0
15 10:15 Junior A Asker - Skeid 2 3 7-0
16 10:50 Junior A HSV Fotball 1 - Høybråten/Stovner 1 1-15
17 10:50 Junior B Kjelsås - Fjellhamar 2 3-4
18 10:50 Junior B Skeid 1 - Øvrevoll Holse 2 3 4-8
19 11:25 Junior C Ski/Langhus - HSV Fotball 2 1 7-0
20 11:25 Junior C Oppsal - Øvrevoll Hosle 1 2 11-4
21 11:25 Jenter 00-99 A Nordre Eidsvoll - Gjerdrum 3 3-0wo
22 12:00 Jenter 00-99 A Skeid 2 - Lyn 1 1-7
23 12:00 Jenter 00-99 B Årvoll - Skeid 1 2 2-1
24 12:00 Jenter 00-99 B Grei - Fossum/Haslum 3 4-2
25 12:35 Junior A Asker - HSV Fotball 1 1 19-3
26 12:35 Junior A Skeid 2 - Høybråten/Stovner 2 3-10
27 12:35 Junior B Kjelsås - Skeid 1 3 11-3
28 13:10 Junior B Øvrevoll Holse 2 - Fjellhamar 1 6-7
29 13:10 Junior C Oppsal - Ski/Langhus 2 7-3
30 13:10 Junior C HSV Fotball 2 - Øvrevoll Hosle 1 3 3-8
31 13:45 Senior A Øvrevoll Hosle - Vålerenga Futsal 1 1-3
32 13:45 Senior A Skjetten - Manglerud Star 2 11-6
33 13:45 Senior B Jutul - Sørumsand 3 4-2
34 14:20 Senior B Kurland - Grei 3 1 2-5
35 14:20 Senior C Høybråten/Stovner - Lørenskog 2 2 3-0wo
36 14:20 Senior C Grei 1 - Gruner 3 20-3
37 14:55 Senior D Fjellhamar - Lørenskog 1 1 8-4
38 14:55 Senior D Grei 2 - Oppsal 2 13-0
39 14:55 Senior A Vålerenga Futsal - Skjetten 3 7-1
40 15:30 Senior A Manglerud Star - Øvrevoll Hosle 1 10-6
41 15:30 Senior B Grei 3 - Jutul 2 13-1
42 15:30 Senior B Sørumsand - Kurland 3 0-10
43 16:05 Senior C Lørenskog 2 - Grei 1 1 0-3wo
44 16:05 Senior C Gruner - Høybråten Stovner 2 3-5
45 16:05 Senior D Grei 2 - Fjellhamar 3 8-3
46 16:40 Senior D Lørenskog 1 - Oppsal 1 0-5
47 16:40 Senior A Manglerud Star - Vålerenga Futsal 2 3-5
48 16:40 Senior A Skjetten - Øvrevoll Hosle 3 4-10
49 17:15 Senior B Grei 3 - Sørumsand 1 9-2
50 17:15 Senior B Kurland - Jutul 2 14-2
51 17:15 Senior C Grei 1 - Høybråten Stovner 3 10-6
52 17:50 Senior C Lørenskog 2 - Gruner 1 0-3wo
53 17:50 Senior D Fjellhamar - Oppsal 2 9-4
54 17:50 Senior D Grei 2 - Lørenskog 1 3 12-1
                 
Resultater søndag 8. februar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
83 09:00 Lillejenter 03/04 A Huk 1 - Skjetten 2 1 8-2
84 09:00 Lillejenter 03/04 A Skedsmo - Huk 4 2 3-2
85 09:00 Lillejenter 03/04 A Høybråten Stovner - Huk 2 3 3-2
86 09:25 Lillejenter 03/04 A Huk 3 - Skjetten 1 1 2-7
87 09:25 Småjenter 01/02 A Lyn - Ski IL 2 11-0
88 09:25 Småjenter 01/02 A Nordby - Årvoll 3 2-2
89 09:55 Småjenter 01/02 B Nittedal - Dalen 1 9-1
90 09:55 Småjenter 01/02 B Grei - Lille Tøyen 2 2-0
91 09:55 Lillejenter 03/04 A Skedsmo - Huk 1 3 2-1
92 10:25 Lillejenter 03/04 A Huk 3 - Huk 2 1 2-1
93 10:25 Lillejenter 03/04 A Skjetten 1 - Høybråten Stovner 2 4-1
94 10:25 Lillejenter 03/04 A Huk 4 - Skjetten 2 3 4-3
95 10:50 Småjenter 01/02 A Årvoll - Lyn 1 2-6
96 10:50 Småjenter 01/02 A Ski IL - Nordby 2 0-9
97 10:50 Småjenter 01/02 B Lille Tøyen - Nittedal 3 2-5
98 11:20 Småjenter 01/02 B Dalen - Grei 1 2-4
99 11:20 Lillejenter 03/04 A Skedsmo - Skjetten 2 2 7-2
100 11:20 Lillejenter 03/04 A Huk 4 - Huk 1 3 3-0
101 11:50 Lillejenter 03/04 A Huk 3 - Høybråten Stovner 1 3-0
102 11:50 Lillejenter 03/04 A Skjetten 1 - Huk 2 2 2-2
103 11:50 Småjenter 01/02 A Årvoll - Ski IL 3 11-0
104 12:20 Småjenter 01/02 A Nordby - Lyn 1 0-2
105 12:20 Småjenter 01/02 B Lille Tøyen - Dalen 2 7-3
106 12:20 Småjenter 01/02 B Nittedal - Grei 3 1-4
107 12:50 Senior 1/4-del Vålerenga Futsal - Fjellhamar 1 3-1
108 12:50 Senior 1/4-del Grei 3 - Høybråten Stovner 2 8-3
109 12:50 Senior 1/4-del Grei 1 - Kurland 3 15-2
110 13:25 Senior 1/4-del Grei 2 - Øvrevoll Hosle 1 12-2
111 13:25 Lillejenter 03/04 A Skedsmo - Huk 3 2 4-2
112 13:25 Lillejenter 03/04 A Høybråten Stovner - Huk 4 3 1-6
113 14:00 Lillejenter 03/04 A Huk 1 - Skjetten 1 3 3-1
114 14:00 Lillejenter 03/04 A Huk 2 - Skjetten 2 1 1-9
115 14:00 Junior 1/4-del Asker - Kjelsås 3 4-3
116 14:35 Junior 1/4-del Høybråten/Stovner - Ski/Langhus 1 5-3
117 14:35 Småjenter 01/02 Semi Lyn Fotball - Nittedal 2 5-2
118 14:35 Småjenter 01/02 Semi Grei - Årvoll 3 3-1
119 15:10 Jenter 00/99 Semi Lyn - Årvoll 1 5-2
120 15:10 Jenter 00/99 Semi Grei - Skeid 2 2 3-2
121 15:40 Senior Semi Vålerenga Futsal - Grei 3 1 6-2
122 15:40 Senior Semi Grei 1 - Grei 2 2 7-4
123 16:15 Junior Semi Oppsal - Asker 1 6-2
124 16:15 Junior Semi Fjellhamar - Høybråten/Stovner 2 2-4
125 16:50 Småjenter 01/02 Finale Lyn Fotball - Grei 1 3-1
126 16:50 Jenter 00/99 Finale Lyn - Grei 2 4-3eeo
127 17:20 Senior FInale Vålerenga Futsal - Grei 1 1 3-2
128 17:20 Junior Finale Oppsal - Høybråten/Stovner 2 8-5

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n