Gå til: Puljeoppsett

Kampoppsett lørdag 11. januar         
                   
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane   Res.
1 08/00 Gutt 99-98 A Oppsal IF 2 - Frigg G99 Hvit 1   5-6
2   Gutt 99-98 A Løvenstad FK 1 - Bøler Fotball 1 2   12-2
3   Gutt 99-98 B Bøler Fotball 2 - Kurland FK 1 3   4-5
4 08/30 Gutt 99-98 B Nordstrand 3 - Furuset Fotball 1 1   0-6
5   Gutt 99-98 C Lindeberg SK - Jardar 1 2   17-1
6   Gutt 99-98 C Oppsal IF 98-2 - Gjelleråsen 1 3   19-1
7 09/00 Gutt 99-98 D Løvenstad FK 2 - Nordstrand 1 1   2-8
8   Gutt 99-98 D Frigg G99 Mix - Furuset Fotball 2 2   3-0
9   Gutt 99-98 E Oppsal IL 98-1 - Frigg G99 Blå 3   5-3
10 09/30 Gutt 99-98 E Kurland FK 2 - Gjelleråsen 3 1   1-8
11   Gutt 99-98 A Frigg G99 Hvit - Løvenstad FK 1 2   9-3
12   Gutt 99-98 A Bøler fotball 1 - Oppsal IF 2 3   7-9
13 10/00 Gutt 99-98 B Nordstrand 3 - Bøler Fotball 2 1   6-2
14   Gutt 99-98 B Kurland FK 1 - Furuset Fotball 1 2   3-4
15   Gutt 99-98 C Jardar 1 - Oppsal IF 98-2 3   1-18
16 10/30 Gutt 99-98 C Gjelleråsen 1 - Lindeberg SK 1   2-12
17   Gutt 99-98 D Furuset Fotball 2 - Løvenstad FK 2 2   0-13
18   Gutt 99-98 D Nordstrand 1 - Frigg G99 Mix 3   6-0
19 11/00 Gutt 99-98 E Kurland FK 2 - Oppsal IL 98-1 1   0-28
20   Gutt 99-98 E Frigg G99 Blå - Gjelleråsen 3 2   12-1
21   Gutt 99-98 A Frigg G99 Hvit - Bøler fotball 1 3   6-3
22 11/30 Gutt 99-98 A Oppsal IF 2 - Løvenstad FK 1 1   12-6
23   Gutt 99-98 B Bøler Fotball 2 - Furuset Fotball 1 2   2-8
24   Gutt 99-98 B Kurland FK 1 - Nordstrand 3 3   5-4
25 12/00 Gutt 99-98 C Oppsal IF 98-2 - Lindeberg SK 1   9-3
26   Gutt 99-98 C Jardar 1 - Gjelleråsen 1 2   7-1
27   Gutt 99-98 D Nordstrand 1 - Furuset Fotball 2 3   9-1
28 12/30 Gutt 99-98 D Løvenstad FK 2 - Frigg G99 Mix 1   9-1
29   Gutt 99-98 E Oppsal IL 98-1 - Gjelleråsen 3 2   18-0
30   Gutt 99-98 E Frigg G99 Blå - Kurland FK 2 3   17-0
31 13/00 Gutt 99-98 F Lørenskog IF - Ready  1   15-1
32   Gutt 99-98 F Jardar 2 - Oppsal IF 1 2   0-15
33   Junior A Fossum IF 2 - Oppsal Fotball 1 3   2-12
34 13/35 Junior A Lindeberg SK - Eidsvoll Turn 2 1   4-4
35   Junior B Eidsvoll turn 1 - Oppsal Fotball 2 2   5-9
36   Junior B Fossum IF 1 - Strømmen 3   3-11
37 14/10 Gutt 99-98 G Nordstrand 2 - Gjelleråsen 2 1   9-1
38   Gutt 99-98 G Rustad Fotball  - Lillestrøm SK 2   2-17
39   Gutt 99-98 F Ready  - Oppsal IF 1 3   3-12
40 14/40 Gutt 99-98 F Jardar 2 - Lørenskog IF 1   0-19
41   Junior A Oppsal Fotball 1 - Lindeberg SK 2   12-2
42   Junior A Eidsvoll Turn 2 - Fossum IF 2 3   8-3
43 15/15 Junior B Strømmen - Eidsvoll turn 1 1   15-3
44   Junior B Oppsal Fotball 2 - Fossum IF 1 2   4-2
45   Gutt 99-98 G Nordstrand 2 - Rustad Fotball 3   13-3
46 15/50 Gutt 99-98 G Gjelleråsen 2 - Lillestrøm SK 1   1-17
47   Gutt 99-98 F Lørenskog IF - Oppsal IF 1 2   8-3
48   Gutt 99-98 F Ready  - Jardar 2 3   6-1
49 16/20 Senior A Dalen IL  - Skjetten  1   1-11
50   Senior A Sørkedalen Futsal 1 - Ytre Rælingen UIL 2 2   5-7
51   Senior B Eidsvoll turn - Kurland FK 1 3   2-5
52 16/55 Senior B Tveita IL 2 - Fagerborg BK 1   7-7
53   Gutt 99-98 G Rustad Fotball  - Gjelleråsen 2 2   6-2
54   Gutt 99-98 G Lillestrøm SK - Nordstrand 2  3   12-0
55 17/30 Junior A Lindeberg SK - Fossum IF 2 1   12-3
56   Junior A Oppsal Fotball 1 - Eidsvoll Turn 2 2   5-1
57   Junior B Eidsvoll turn 1 - Fossum IF 1 3   4-5
58 18/05 Junior B Strømmen - Oppsal Fotball 2 1   9-6
59   Senior C Alna FK - Sørkedalen Futsal 2 2   7-5
60   Senior C FC Dania - Nittedal  3   9-12
61 18/40 Senior D Lambertseter - Tveita IL 1 1   1-8
62   Senior D Kurland FK 2 - Ytre Rælingen UIL 1 2   3-0wo
63   Senior A Ytre Rælingen UIL 2 - Dalen IL  3   12-5
64 19/15 Senior A Skjetten  - Sørkedalen Futsal 1 1   7-6
65   Senior B Tveita IL 2 - Eidsvoll turn 2   7-3
66   Senior B Kurland FK 1 - Fagerborg BK 3   8-2
67 19/50 Senior C Sørkedalen Futsal 2 - FC Dania 1   0-5
68   Senior C Nittedal  - Alna FK 2   11-6
69   Senior D Tveita IL 1 - Kurland FK 2 3   8-2
70 20/25 Senior D Ytre Rælingen UIL 1 - Lambertseter 1   0-3wo
71   Senior A Sørkedalen Futsal 1 - Dalen IL  2   12-3
72   Senior A Skjetten  - Ytre Rælingen UIL 2 3   11-2
73 21/00 Senior B Eidsvoll turn - Fagerborg BK 1   11-3
74   Senior B Kurland FK 1 - Tveita IL 2 2   2-5
75   Senior C Sørkedalen Futsal 2 - Nittedal  3   7-11
76 21/35 Senior C Alna FK - FC Dania 1   8-9
77   Senior D Lambertseter - Kurland FK 2 2   11-1
78   Senior D Tveita IL 1 - Ytre Rælingen UIL 1 3   3-0wo
                   
                   
                   
Kampoppsett søndag 12. januar         
                   
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane   Res.
79 08/00 Smågutt 00 A Holmen IF 4 - Grorud IL 3 1   2-3
80   Smågutt 00 A Oppsal IF - Frigg Blå 01 2   3-5
81   Smågutt 00 B Holmen IF 2 - Grorud IL 1 3   11-2
82 08/30 Smågutt 00 B Frigg Blå - Haslum IL 2 1   16-0
83   Smågutt 00 C Holmen IF 3 - Grorud IL 4 2   4-10
84   Smågutt 00 C Frigg Rød 01 - Haugerud IF 2 3   9-1
85 09/00 Smågutt 00 D Grorud IL 2 - Holmen IF 1 1   1-13
86   Smågutt 00 D Haslum IL 1 - Frigg Hvit 2   1-8
87   Smågutt 00 A Grorud IL 3 - Frigg Blå 01 3   14-o
88 09/30 Smågutt 00 A Haugerud IF 1 - Holmen IF 4 1   2-7
89   Smågutt 00 B Grorud IL 1 - Frigg Blå 2   2-15
90   Smågutt 00 B Gjerdrum - Holmen IF 2 3   1-10
91 10/00 Smågutt 00 C Haugerud IF 2 - Holmen IF 3 1   1-15
92   Smågutt 00 C Grorud IL 4 - Frigg Rød 01 2   8-3
93   Smågutt 00 D Holmen IF 1 - Haslum IL 1 3   20-2
94 10/30 Smågutt 00 D Frigg Hvit - Grorud IL 2 1   8-2
95   Smågutt 00 A Grorud IL 3 - Haugerud IF 1 2   8-2
96   Smågutt 00 A Holmen IF 4 - Oppsal IF 3   8-2
97 11/00 Smågutt 00 B Holmen IF 2 - Haslum IL 2 1   7-0
98   Smågutt 00 B Grorud IL 1 - Gjerdrum 2   1-9
99   Smågutt 00 C Holmen IF 3 - Frigg Rød 01 3   7-0
100 11/30 Smågutt 00 C Grorud IL 4 - Haugerud IF 2 1   20-1
101   Smågutt 00 D Frigg Hvit - Holmen IF 1 2   0-9
102   Smågutt 00 D Haslum IL 1 - Grorud IL 2 3   7-4
103 12/00 Smågutt 00 A Oppsal IF - Haugerud IF 1 1   4-4
104   Smågutt 00 A Frigg Blå 01 - Holmen IF 4 2   1-3
105   Smågutt 00 B Frigg Blå - Holmen IF 2 3   7-1
106 12/30 Smågutt 00 B Gjerdrum - Haslum IL 2 1   6-5
107   Gutt 99-98 1/8-del Frigg 99 Hvit - Kurland 1 2   14-2
108   Gutt 99-98 1/8-del Oppsal 98-2 - Løvenstad 2 3   7-6
109 13/00 Gutt 99-98 1/8-del Frigg 99 Blå - Oppsal IF 1 1   8-7
110   Smågutt 00 A Oppsal IF - Grorud IL 3 2   1-13
111   Smågutt 00 A Haugerud IF 1 - Frigg Blå 01 3   8-0
112 13/30 Smågutt 00 B Haslum IL 2 - Grorud IL 1 1   1-4
113   Smågutt 00 B Gjerdrum - Frigg Blå 2   1-14
114   Gutt 99-98 1/8-del Furuset 1 - Oppsal 2 3   2-3
115 14/00 Gutt 99-98 1/8-del Nordstrand 1 - Lindeberg SK 1   7-4
116   Gutt 99-98 1/8-del Lørenskog IF - Nordstrand 2 2   9-0
117   Smågutt 00 1/4-del Grorud IF 3 - Frigg Hvit 3   5-6eeo
118 14/30 Smågutt 00 1/4-del Frigg Blå - Holmen IF 3 1   11-5
119   Smågutt 00 1/4-del Grorud IL 4 - Holmen IF 2 2   5-7
120   Smågutt 00 1/4-del Holmen IF 1 - Holmen IF 4 3   10-2
121 15/00 Gutt 99-98 1/4-del Frigg 99 Hvit - Oppsal 98-2 1   6-7eeo
122   Gutt 99-98 1/4-del Lillestrøm SK - Frigg 99 Blå 2   6-1
123   Gutt 99-98 1/4-del Oppsal 2 - Nordstrand 1 3   5-2
124 15/30 Gutt 99-98 1/4-del Oppsal 98-1 - Lørenskog 1   6-7
125   Smågutt 00 Semi Frigg Hvit - Frigg Blå 2   3-12
126   Smågutt 00 Semi Holmen IF 2 - Holmen IF 1 3   1-10
127 16/00 Junior Semi Oppsal 1 - Oppsal 2 1   5-11
128   Junior Semi Strømmen - Eidsvoll Turn 2 2   11-4
129   Senior 1/4-del Skjetten - Lambertseter 3   9-11
130 16/35 Senior 1/4-del Tveita IL 2 - FC Dania 1   7-6eeo
131   Senior 1/4-del Nittedal - Kurland 1 2   4-8
132   Senior 1/4-del Tveita IL 1 - Ytre Rælingen UIL 2 3   10-0
133 17/10 Smågutt 00 Finale Frigg Blå - Holmen IF 1 1   3-7
134   Gutt 99-98 Semi Oppsal 98-2 - Lillestrøm SK 2   7-3
135   Gutt 99-98 Semi Oppsal 2   Lørenskog 3   3-5
136 17/40 Junior Finale Oppsal 2 - Strømmen 1   4-7
137   Senior Semi Lambertseter - Tveita IL 2 2   4-8
138   Senior Semi Kurland 1 - Tveita IL 1 3   5-3
139 18/15 Gutt 99-98 Finale Oppsal 98-2 - Lørenskog 3   5-2
140 18/45 Senior Finale Tveita IL 2 - Kurland 1 3   6-3

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n