379K5likk på skriverikonet i høyre hjørne for utskriftvennlig versjon  
Last ned spillerliste:   Spillerliste

Puljeoppsett finner du her: Puljeoppsett

Kampoppsett fredag 14. januar

K.nr.


Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

1


18/00

Senior B

A

Turk Genclik

-

Fagerborg

1

0-11

2


 

Senior B

A

IL Driv 1

-

Grorud Old-boys

2

4-11

3


 

Senior B

B

Teisen 1

-

Fjellhamar 7-er

3

3-13

4


18/35

Senior B

B

Simensbråten

-

Lambertseter 2

1

4-3

5


 

Senior B

C

Teisen 7-er

-

Ytre Rælingen 1

2

8-6

6


 

Senior B

C

F.C. Dania

-

IL Driv 2

3

6-7

7


19/10

Senior B

D

Fjellhamar 3

-

Lambertseter 1

1

4-6

8


 

Senior B

D

Ytre Rælingen 2

-

Nordre Eidsvoll

2

4-2

9


 

Senior A

A

Lokomotiv Oslo

-

Kurland 1

3

5-5

10


19/45

Senior A

A

Ellingsrud

-

Fjellhamar 2

1

2-14

11


 

Senior B

A

Turk Genclik

-

IL Driv 1

2

4-3

12


 

Senior B

A

Fagerborg

-

Grorud Old-boys

3

8-9

13


20/20

Senior B

B

Teisen 1

-

Simensbråten

1

4-6

14


 

Senior B

B

Fjellhamar 7-er

-

Lambertseter 2

2

10-0

15


 

Senior B

C

Teisen 7-er

-

F.C. Dania

3

5-5

16


20/55

Senior B

C

Ytre Rælingen 1

-

IL Driv 2

1

3-8

17


 

Senior B

D

Fjellhamar 3

-

Ytre Rælingen 2

2

10-4

18


 

Senior B

D

Lambertseter 1

-

Nordre Eidsvoll

3

10-5

19


21/30

Senior A

A

Lokomotiv Oslo

-

Ellingsrud

1

6-1

20


 

Senior A

A

Kurland 1

-

Fjellhamar 2

2

2-7

21


 

Senior B

A

Grorud Old-boys

-

Turk Genclik

3

15-3

22


22/05

Senior B

A

IL Driv 1

-

Fagerborg

1

6-11

23


 

Senior B

B

Lambertseter 2

-

Teisen 1

2

5-3

24


 

Senior B

B

Simensbråten

-

Fjellhamar 7-er

3

3-9

25


22/40

Senior B

C

IL Driv 2

-

Teisen 7-er

1

8-14

26


 

Senior B

C

F.C. Dania

-

Ytre Rælingen 1

2

11-3

27


 

Senior B

D

Nordre Eidsvoll

-

Fjellhamar 3

3

4-5

28


23/15

Senior B

D

Ytre Rælingen 2

-

Lambertseter 1

1

6-8

29


 

Senior A

A

Fjellhamar 2

-

Lokomotiv Oslo

2

6-7

30


 

Senior A

A

Ellingsrud

-

Kurland 1

3

3-8

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Kampoppsett lørdag 15. januar 

K.nr.


Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

31


08/00

Smågutt

A

Grorud 1

-

Lindeberg Flyers

1

11-2

32


 

Smågutt

A

Fet 2

-

Lørenskog 3

2

1-2

33


 

Smågutt

B

Fet 4

-

Bærum SK 1

3

1-0

34


08/30

Smågutt

B

Grorud 2

-

Lørenskog 2

1

12-3

35


 

Smågutt

C

Langhus Power

-

Huk

2

1-3

36


 

Smågutt

C

Kurland 97

-

Klemetsrud 1

3

0-8

37


09/00

Smågutt

D

Haslum 1

-

Lindeberg Fighters

1

4-5

38


 

Smågutt

D

Langhus Thunder

-

Lørenskog 1

2

8-1

39


 

Smågutt

E

Grorud 3

-

Langhus Lions

3

5-3

40


09/30

Smågutt

E

Fet 3

-

Klemetsrud 2

1

2-10

41


 

Smågutt

A

Grorud 1

-

Fet 2

2

16-0

42


 

Smågutt

A

Lindeberg Flyers

-

Lørenskog 3

3

3-5

43


10/00

Smågutt

B

Fet 4

-

Grorud 2

1

2-11

44


 

Smågutt

B

Bærum SK 1

-

Lørenskog 2

2

6-7

45


 

Smågutt

C

Langhus Power

-

Kurland 97

3

8-4

46


10/30

Smågutt

C

Huk

-

Klemetsrud 1

1

1-14

47


 

Smågutt

D

Haslum 1

-

Langhus Thunder

2

1-15

48


 

Smågutt

D

Lindeberg Fighters

-

Lørenskog 1

3

1-4

49


11/00

Smågutt

E

Grorud 3

-

Fet 3

1

10-2

50


 

Smågutt

E

Langhus Lions

-

Klemetsrud 2

2

1-6

51


 

Smågutt

A

Lørenskog 3

-

Grorud 1

3

2-9

52


11/30

Smågutt

A

Fet 2

-

Lindeberg Flyers

1

2-10

53


 

Smågutt

B

Lørenskog 2

-

Fet 4

2

5-2

54


 

Smågutt

B

Grorud 2

-

Bærum SK 1

3

16-4

55


12/00

Smågutt

C

Klemetsrud 1

-

Langhus Power

1

15-1

56


 

Smågutt

C

Kurland 97

-

Huk

2

5-4

57


 

Smågutt

D

Lørenskog 1

-

Haslum 1

3

8-2

58


12/30

Smågutt

D

Langhus Thunder

-

Lindeberg Fighters

1

11-3

59


 

Smågutt

E

Klemetsrud 2

-

Grorud 3

2

9-3

60


 

Smågutt

E

Fet 3

-

Langhus Lions

3

2-4

61


13/00

Smågutt

F

Haslum 2

-

Bærum SK 2

1

7-3

62


 

Smågutt

F

Gjerdrum 2

-

Løvenstad 1

2

7-2

63


 

Smågutt

G

Lyn 2

-

Gjerdrum 1

3

8-4

64


13/30

Smågutt

G

Haslum 3

-

Løvenstad 2

1

7-5

65


 

Smågutt

H

Bøler

-

Fet 1

2

3-12

66


 

Smågutt

H

Langhus Tigers

-

Kurland 98

3

17-1

67


14/00

Gutt

A

Grorud I.L 96-1

-

Kurland 2

1

8-1

68


 

Gutt

A

Bærums Verk 2

-

Langhus IL

2

4-10

69


 

Gutt

B

Bærums Verk 1

-

Grorud I.L 96-2

3

12-4

70


14/30

Gutt

B

Sagene

-

Grorud 2-2

1

14-0

71


 

Smågutt

F

Haslum 2

-

Gjerdrum 2

2

2-2

72


 

Smågutt

F

Bærum SK 2

-

Løvenstad 1

3

0-11

73


15/00

Smågutt

G

Lyn 2

-

Haslum 3

1

12-5

74


 

Smågutt

G

Gjerdrum 1

 

Løvenstad 2

2

7-0

75


 

Smågutt

H

Bøler

-

Langhus Tigers

3

3-12

76


15/30

Smågutt

H

Fet 1

-

Kurland 98

1

10-1

77


 

Gutt

A

Grorud I.L 96-1

-

Bærums Verk 2

2

4-0

78


 

Gutt

A

Kurland 2

-

Langhus IL

3

1-12

79


16/00

Gutt

B

Bærums Verk 1

-

Sagene

1

4-7

80


 

Gutt

B

Grorud I.L 96-2

-

Grorud 2-2

2

7-0

81


 

Smågutt

F

Løvenstad 1

-

Haslum 2

3

6-9

82


16/30

Smågutt

F

Gjerdrum 2

-

Bærum SK 2

1

10-3

83


 

Smågutt

G

Løvenstad 2

-

Lyn 2

2

1-19

84


 

Smågutt

G

Haslum 3

-

Gjerdrum 1

3

2-9

85


17/00

Smågutt

H

Kurland 98

-

Bøler

1

3-4

86


 

Smågutt

H

Langhus Tigers

-

Fet 1

2

12-4

87


 

Gutt

A

Langhus IL

-

Grorud I.L 96-1

3

5-4

88


17/30

Gutt

A

Bærums Verk 2

-

Kurland 2

1

2-6

89


 

Gutt

B

Grorud 2-2

-

Bærums Verk 1

2

1-8

90


 

Gutt

B

Sagene

-

Grorud I.L 96-2

3

2-2

91


18/00

Gutt

C

Kurland 1

-

Lyn 2

1

6-4

92


 

Gutt

C

Grorud I.L 96-3

-

Grorud 2-1

2

15-1

93


 

Junior

A

Bærums Verk 1

-

Näsets SK 2

3

3-3

94


18/35

Junior

A

Nordstrand 3

-

Oppsal 1

1

2-14

95


 

Junior

B

Lørenskog

-

Nordstrand 2

2

5-4

96


 

Junior

B

Oppsal 2

-

Spabra 1

3

14-2

97


19/10

Junior

C

Nordstrand 1

-

Bærums Verk 2

1

19-0

98


 

Junior

C

Näsets SK 1

-

Kurland

2

11-3

99


 

Senior A

B

Fjellhamar 1

-

Ski IL

3

4-5

100


19/45

Senior A

B

Frognerparken

-

Kurland 2

1

14-1

101


 

Gutt

C

Kurland 1

-

Grorud I.L 96-3

2

5-1

102


 

Gutt

C

Lyn 2

-

Grorud 2-1

3

13-1

103


20/20

Junior

A

Bærums Verk 1

-

Nordstrand 3

1

1-5

104


 

Junior

A

Näsets SK 2

-

Oppsal 1

2

1-7

105


 

Junior

B

Lørenskog

-

Oppsal 2

3

6-12

106


20/55

Junior

B

Nordstrand 2

-

Spabra 1

1

7-4

107


 

Junior

C

Nordstrand 1

-

Näsets SK 1

2

6-4

108


 

Junior

C

Bærums Verk 2

-

Kurland

3

2-11

109


21/30

Senior A

B

Fjellhamar 1

-

Frognerparken

1

4-8

110


 

Senior A

B

Ski IL

-

Kurland 2

2

7-4

111


 

Gutt

C

Grorud 2-1

-

Kurland 1

3

0-23

112


22/05

Gutt

C

Grorud I.L 96-3

-

Lyn 2

1

2-2

113


 

Junior

A

Oppsal 1

-

Bærums Verk 1

2

11-3

114


 

Junior

A

Nordstrand 3

-

Näsets SK 2

3

3-3

115


22/40

Junior

B

Spabra 1

-

Lørenskog

1

3-4

116


 

Junior

B

Oppsal 2

-

Nordstrand 2

2

9-2

117


 

Junior

C

Kurland

-

Nordstrand 1

3

6-4

118


23/15

Junior

C

Näsets SK 1

-

Bærums Verk 2

1

23-2

119


 

Senior A

B

Kurland 2

-

Fjellhamar 1

2

3-8

120


 

Senior A

B

Frognerparken

-

Ski IL

3

7-2

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Kampoppsett søndag 16. januar 

K.nr.


Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

121


08/00

Lillegutt 00

A

Kurland

-

Kjelsås 3

1

1-10

122


 

Lillegutt 00

A

Grei

-

Skeid Gunners

2

1-10

123


 

Lillegutt 00

B

Skedsmo 1

-

Kjelsås 2

3

2-5

124


08/25

Lillegutt 00

B

Skeid United

-

Hauger 1 United

1

4-2

125


 

Lillegutt 00

C

Kjelsås 1

-

Vålerenga

2

3-3

126


 

Lillegutt 00

C

Skedsmo 2

-

Klemetsrud tigers

3

1-13

127


08/50

Lillegutt 00

C

Hauger 1 City

-

Skeid City

1

2-4

128


 

Lillegutt 99

A

Nittedal 1

-

Holmlia Lions

2

0-2

129


 

Lillegutt 99

A

Rælingen 3

-

Kurland 2

3

4-3

130


09/15

Lillegutt 99

B

Lyn 8

-

Raumnes/Årnes 2

1

4-3

131


 

Lillegutt 99

C

Rælingen 1

-

Dalen

2

3-2

132


 

Lillegutt 99

B

Rælingen 2

-

Kurland 1

3

1-3

133


09/40

Lillegutt 99

C

Nittedal 3

-

Nordre Land 2

1

3-4

134


 

Lillegutt 99

D

Rælingen 4

-

Nordre Land 1

2

3-4

135


 

Lillegutt 99

D

Nittedal 2

-

Raumnes/Årnes 1

3

1-3

136


10/05

Lillegutt 00

A

Kurland

-

Grei

1

3-8

137


 

Lillegutt 00

A

Kjelsås 3

-

Skeid Gunners

2

1-2

138


 

Lillegutt 00

B

Skedsmo 1

-

Skeid United

3

1-8

139


10/30

Lillegutt 00

B

Kjelsås 2

-

Hauger 1 United

1

3-9

140


 

Lillegutt 00

C

Kjelsås 1

-

Klemetsrud tigers

2

3-2

141


 

Lillegutt 00

C

Vålerenga

-

Hauger 1 City

3

5-2

142


10/55

Lillegutt 00

C

Skedsmo 2

-

Skeid City

1

1-4

143


 

Lillegutt 99

A

Rælingen 3

-

Nittedal 1

2

9-2

144


 

Lillegutt 99

A

Kurland 2

-

Holmlia Lions

3

3-3

145


11/20

Lillegutt 99

B

Rælingen 2

-

Lyn 8

1

3-2

146


 

Lillegutt 99

C

Rælingen 1

-

Nittedal 3

2

8-0

147


 

Lillegutt 99

B

Kurland 1

-

Raumnes/Årnes 2

3

11-3

148


11/45

Lillegutt 99

C

Dalen

-

Nordre Land 2

1

2-2

149


 

Lillegutt 99

D

Rælingen 4

-

Nittedal 2

2

2-2

150


 

Lillegutt 99

D

Nordre Land 1

-

Raumnes/Årnes 1

3

3-4

151


12/10

Lillegutt 00

A

Skeid Gunners

-

Kurland

1

13-1

152


 

Lillegutt 00

A

Grei

-

Kjelsås 3

2

0-5

153


 

Lillegutt 00

B

Hauger 1 United

-

Skedsmo 1

3

2-0

154


12/35

Lillegutt 00

B

Skeid United

-

Kjelsås 2

1

4-0

155


 

Lillegutt 00

C

Skeid City

-

Kjelsås 1

2

3-2

156


 

Lillegutt 00

C

Vålerenga

-

Skedsmo 2

3

3-2

157


13/00

Lillegutt 00

C

Klemetsrud tigers

-

Hauger 1 City

1

4-3

158


 

Lillegutt 99

A

Holmlia Lions

-

Rælingen 3

2

3-3

159


 

Lillegutt 99

A

Nittedal 1

-

Kurland 2

3

4-3

160


13/25

Lillegutt 99

B

Raumnes/Årnes 2

-

Rælingen 2

1

1-6

161


 

Lillegutt 99

C

Nordre Land 2

-

Rælingen 1

2

0-4

162


 

Lillegutt 99

B

Lyn 8

-

Kurland 1

3

4-4

163


13/50

Lillegutt 99

C

Nittedal 3

-

Dalen

1

2-4

164


 

Lillegutt 99

D

Raumnes/Årnes 1

-

Rælingen 4

2

8-4

165


 

Lillegutt 99

D

Nittedal 2

-

Nordre Land 1

3

2-3

166


14/15

Smågutt

1/8-del

Grorud 1

-

Fet 1

1

3-5

167


 

Smågutt

1/8-del

Grorud 2

-

Gjerdrum 1

2

5-1

168


 

Smågutt

1/8-del

Klemetsrud 1

-

Haslum 2

3

14-1

169


14/45

Smågutt

1/8-del

Langhus Thunder

-

Grorud 3

1

18-1

170


 

Smågutt

1/8-del

Klemetsrud 2

-

Lørenskog 1

2

6-0

171


 

Smågutt

1/8-del

Gjerdrum 2

-

Kurland 97

3

11-4

172


15/15

Smågutt

1/8-del

Lyn 2

-

Lørenskog 2

1

7-0

173


 

Smågutt

1/8-del

Langhus Tigers

-

Lørenskog 3

2

19-1

174


 

Gutt

1/4-del

Langhus

-

Bærums Verk 1

3

3-0

175


15/45

Gutt

1/4-del

Grorud 96-1

-

Lyn 2

1

9-3

176


 

Smågutt

1/4-del

Fet 1

-

Grorud 2

2

1-8

177


 

Smågutt

1/4-del

Klemetsrud 1

-

Langhus Thunder

3

4-3

178


16/15

Smågutt

1/4-del

Klemetsrud 2

-

Gjerdrum 2

1

5-3

179


 

Smågutt

1/4-del

Lyn 2

-

Langhus Tigers

2

2-3

180


 

Junior

1/4-del

Oppsal 1

-

Lørenskog

3

7-1

181


16/50

Junior

1/4-del

Nordstrand 3

-

Nordstrand 1

1

2-5

182


 

Senior B

1/4-del

Grorud Oldboys

 

Fjellhamar 3

2

9-5

183


 

Senior B

1/4-del

Fjellhamar 7-er

 

IL Driv 2

3

13-6

184


17/25

Senior B

1/4-del

Teisen 7-er

 

Simensbråten

1

10-7

185


 

Senior B

1/4-del

Lambertseter 1

 

Fagerborg

2

2-6

186


 

Gutt

Semi

Kurland 1

-

Langhus

3

4-3

187


18/00

Gutt

Semi

Sagene

-

Grorud 96-1

1

8-1

188


 

Smågutt

Semi

Grorud 2

-

Klemetsrud 1

2

2-10

189


 

Smågutt

Semi

Klemetsrud 2

-

Langhus Tigers

3

3-10

190


18/30

Junior

Semi

Näset sk 1

-

Oppsal 1

1

5-4

191


 

Junior

Semi

Oppsal 2

-

Nordstrand 1

2

5-8

192


 

Senior B

Semi

Grorud Oldboys

-

Fjellhamar 7-er

3

7-11

193


19/05

Senior B

Semi

Teisen 7-er

-

Fagerborg

1

12-7

194


 

Senior A

Semi

Lokomotiv Oslo

-

Ski Il

2

10-4

195


 

Senior A

Semi

Frognerparken

-

Fjellhamar 2

3

3-6

196


19/40

Smågutt

Finale

Klemetsrud 1

-

Langhus Tigers

1

6-3

197


 

Gutt

Finale

Kurland 1

-

Sagene

2

1-8

198


 

Junior

Finale

Näset SK 1

-

Nordstrand 1

3

3-4eeo

199


20/15

Senior B

Finale

Fjellhamar 7-er

-

Teisen 7-er

1

9-7

200


 

Senior A

Finale

Lokomotiv Oslo

-

Fjellhamar 2

3

3-10

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n