Last ned: Spillerliste

Her finner du:  Puljeoppsett

Kampoppsett fredag 13.januar

    
-----
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag -
Bortelag Bane Res.
1 18/00 Senior A Yruil 2 - Teisen 1 1 3-6
2 Senior A Sørkedalen - Dalen 2 6-4
3 Senior B Kurland 1 - Veitvet 7'er 3 16-2
4 18/35 Senior B FC Dania - Lambertseter 2 1 6-5
5 Senior C Klemetsrud - Oslo Døve Oldboys 2 2-6
6 Senior C Nordre Eidsvoll - Kurland 2 3 4-10
7 19/10 Senior D Kurdistan 1 - Teisen 2 1 8-4
8 Senior D Strømmen - Yruil 1 2 5-5
9 Senior E Fagerborg - Lambertseter 1 3 11-4
10 19/45 Senior E Teisen 7'er - Kurdistan 2 1 11-10
11 Senior A Yruil 2 - Sørkedalen 2 5-7
12 Senior A Teisen 1 - Dalen 3 4-8
13 20/20 Senior B Kurland 1 - FC Dania 1 4-4
14 Senior B Veitvet 7'er - Lambertseter 2 2 12-6
15 Senior C Klemetsrud - Nordre Eidsvoll 3 5-6
16 20/55 Senior C Oslo Døve Oldboys - Kurland 2 1 3-3
17 Senior D Kurdistan 1 - Strømmen 2 9-4
18 Senior D Teisen 2 - Yruil 1 3 6-7
19 21/30 Senior E Fagerborg - Teisen 7'er 1 7-11
20 Senior E Lambertseter 1 - Kurdistan 2 2 3-1
21 Senior A Dalen - Yruil 2 3 4-5
22 22/05 Senior A Sørkedalen - Teisen 1 1 4-5
23 Senior B Lambertseter 2 - Kurland 1 2 3-6
24 Senior B FC Dania - Veitvet 7'er 3 8-7
25 22/40 Senior C Kurland 2 - Klemetsrud 1 11-1
26 Senior C Nordre Eidsvoll - Oslo Døve Oldboys 2 4-6
27 Senior D Yruil 1 - Kurdistan 1 3 9-5
28 23/15 Senior D Strømmen - Teisen 2 1 13-6
29 Senior E Kurdistan 2 - Fagerborg 2 3-12
30 Senior E Teisen 7'er - Lambertseter 1 3 9-6
Kampoppsett lørdag 14.januar
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag -
Bortelag Bane Res.
31 08/00 Smågutt 99 A Frigg 1 - Bærum SK 3 1 1-10
32 Smågutt 99 A Oppsal 2 - Holmen 2 2 18-2
33 Smågutt 99 B Bærum SK 2 - Langhus 1 3 8-3
34 08/30 Smågutt 99 B Frigg 2 - Holmen 1 1 0-12
35 Smågutt 99 C Oppsal 1 - Rælingen 1 2 22-0
36 Smågutt 99 C Bærum SK 5 - Frigg 4 3 0-4
37 09/00 Smågutt 99 D Bærum SK 4 - Frigg 3 1 3-3
38 Smågutt 99 D Kurland - Rælingen 2 2 7-1
39 Smågutt 99 E Bækkelaget - Holmen 3 3 11-1
40 09/30 Smågutt 99 E Bærum SK 1 - Langhus 2 1 9-2
41 Smågutt 99 A Frigg 1 - Oppsal 2 2 1-14
42 Smågutt 99 A Bærum SK 3 - Holmen 2 3 7-1
43 10/00 Smågutt 99 B Bærum SK 2 - Frigg 2 1 17-2
44 Smågutt 99 B Langhus 1 - Holmen 1 2 2-10
45 Smågutt 99 C Oppsal 1 - Bærum SK 5 3 19-0
46 10/30 Smågutt 99 C Rælingen 1 - Frigg 4 1 0-11
47 Smågutt 99 D Bærum SK 4 - Kurland 2 4-1
48 Smågutt 99 D Frigg 3 - Rælingen 2 3 12-0
49 11/00 Smågutt 99 E Bækkelaget - Bærum SK 1 1 4-5
50 Smågutt 99 E Holmen 3 - Langhus 2 2 1-13
51 Smågutt 99 A Holmen 2 - Frigg 1 3 1-5
52 11/30 Smågutt 99 A Oppsal 2 - Bærum SK 3 1 7-3
53 Smågutt 99 B Holmen 1 - Bærum SK 2 2 5-3
54 Smågutt 99 B Frigg 2 - Langhus 1 3 1-5
55 12/00 Smågutt 99 C Frigg 4 - Oppsal 1 1 1-13
56 Smågutt 99 C Bærum SK 5 - Rælingen 1 2 8-1
57 Smågutt 99 D Rælingen 2 - Bærum SK 4 3 3-8
58 12/30 Smågutt 99 D Kurland - Frigg 3 1 2-11
59 Smågutt 99 E Langhus 2 - Bækkelaget 2 5-3
60 Smågutt 99 E Bærum SK 1 - Holmen 3 3 12-3
61 13/00 Smågutt 98 A Langhus 1 - Frigg 1 1 7-0
62 Smågutt 98 A Løvenstad - Fet hvit 2 9-4
63 Smågutt 98 B Kurland 1 - Jutul 3 4-4
64 13/30 Smågutt 98 B Frigg 2 - Driv 2 1 4-2
65 Smågutt 98 C Klemetsrud - Langhus 2 2 11-2
66 Smågutt 98 C Fet rød - Driv 1 3 13-1
67 14/00 Smågutt 98 D Fet blå - Kurland 2 1 5-1
68 Smågutt 98 D Rustad - Bærum SK 2 1-8
69 Gutt 96/97 A KFUM 1 - Nordstrand 2 3 7-2
70 14/30 Gutt 96/97 A Gjerdrum 2 - SF Grei 1 1-5
71 Smågutt 98 A Langhus 1 - Løvenstad 2 12-1
72 Smågutt 98 A Frigg 1 - Fet hvit 3 9-3
73 15/00 Smågutt 98 B Kurland 1 - Frigg 2 1 1-7
74 Smågutt 98 B Jutul Driv 2 2 11-6
75 Smågutt 98 C Klemetsrud - Fet rød 3 6-6
76 15/30 Smågutt 98 D Kurland 2 - Bærum SK 1 0-17
77 Smågutt 98 D Fet blå - Rustad  2 6-3
78 Smågutt 98 C Langhus 2 - Driv 1 3 5-1
79 16/00 Gutt 96/97 A KFUM 1 - Gjerdrum 2 1 16-0
80 Gutt 96/97 A Nordstrand 2 - SF Grei 2 5-3
81 Smågutt 98 A Fet hvit - Langhus 1 3 1-14
82 16/30 Smågutt 98 A Løvenstad - Frigg 1 1 7-6
83 Smågutt 98 B Driv 2 - Kurland 1 2 1-8
84 Smågutt 98 B Frigg 2 - Jutul 3 6-9
85 17/00 Smågutt 98 C Driv 1 - Klemetsrud 1 4-7
86 Smågutt 98 C Fet rød - Langhus 2 2 6-5
87 Smågutt 98 D Bærum SK - Fet blå 3 11-1
88 17/30 Smågutt 98 D Rustad - Kurland 2 1 12-1
89 Gutt 96/97 A SF Grei - KFUM 1 2 0-17
90 Gutt 96/97 A Gjerdrum 2 - Nordstrand 2 3 4-8
91 18/00 Gutt 96/97 B Ull Kisa 1 - KFUM 4 1 7-2
92 Gutt 96/97 B Nordstrand 3 - Klemetsrud 2 3-9
93 Gutt 96/97 C KFUM 2 - Nordstrand 4 3 14-0
94 18/30 Gutt 96/97 C Gjerdrum 1 - Nordstrand 5 1 9-0
95 Gutt 96/97 D KFUM 3 - Ull Kisa 2 2 5-4
96 Gutt 96/97 D Nordstrand 1 - Huk 3 24-1
97 19/00 Junior A Nordstrand 1 - Hasle Løren 2 1 19-1
98 Junior A Nordstrand 3 - Ullern 2 11-2
99 Junior B Ski - Nordstrand 2 3 7-2
100 19/35 Junior B Hasle Løren 1 - Nordstrand 4 1 7-2
101 Gutt 96/97 B Ull Kisa 1 - Nordstrand 3 2 10-6
102 Gutt 96/97 B KFUM 4 - Klemetsrud 3 2-6
103 20/10 Gutt 96/97 C KFUM 2 - Gjerdrum 1 1 12-1
104 Gutt 96/97 C Nordstrand 4 - Nordstrand 5 2 9-2
105 Gutt 96/97 D KFUM 3 - Nordstrand 1 3 1-6
106 20/40 Gutt 96/97 D Ull Kisa 2 - Huk 1 11-2
107 Junior A Nordstrand 1 - Nordstrand 3 2 12-0
108 Junior A Hasle Løren 2 - Ullern 3 7-1
109 21/15 Junior B Ski - Hasle Løren 1 1 7-4
110 Junior B Nordstrand 2 - Nordstrand 4 2 9-2
111 Gutt 96/97 B Klemetsrud - Ull Kisa 1 3 6-1
112 21/50 Gutt 96/97 B Nordstrand 3 - KFUM 4 1 2-5
113 Gutt 96/97 C Nordstrand 5 - KFUM 2 2 0-17
114 Gutt 96/97 C Gjerdrum 1 - Nordstrand 4 3 0-3
115 22/20 Gutt 96/97 D Huk - KFUM 3 1 2-10
116 Gutt 96/97 D Nordstrand 1 - Ull Kisa 2 2 4-3
117 Junior A Ullern - Nordstrand 1 3 0-3wo
118 22/55 Junior A Nordstrand 3 - Hasle Løren 2 1 13-4
119 Junior B Nordstrand 4 - Ski 2 1-13
120 22/20 Junior B Hasle Løren 1 - Nordstrand 2 3 5-7

Kampoppsett søndag 15.januar

K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag -
Bortelag Bane Res.
121 08/00 Lillegutt 00 A Korsvoll 2 - Nittedal 1 1 7-2
122 Lillegutt 00 A Klemetsrud  - Bækkelaget 3 2 4-2
123 Lillegutt 00 B Skeid 2 - Rustad 1 3 4-3
124 08/25 Lillegutt 00 B Nittedal 2 - Korsvoll 1 1 0-4
125 Lillegutt 00 C Bækkelaget 2 - Rustad 2 2 1-1
126 Lillegutt 00 C Skeid 1 - Nittedal 3 3 8-0
127 08/50 Lillegutt 00 D Bækkelaget 1 - Skeid 3 1 4-1
128 Lillegutt 00 D Jutul - Kolbotn 2 2-3
129 Lillegutt 00 A Korsvoll 2 - Klemetsrud 3 3-5
130 09/15 Lillegutt 00 A Nittedal 1 - Bækkelaget 3 1 1-12
131 Lillegutt 00 B Skeid 2 - Nittedal 2 2 6-1
132 Lillegutt 00 B Rustad 1 - Korsvoll 1 3 5-0
133 09/40 Lillegutt 00 C Bækkelaget 2 - Skeid 1 1 3-6
134 Lillegutt 00 C Rustad 2 - Nittedal 3 2 6-4
135 Lillegutt 00 D Bækkelaget 1 - Jutul 3 4-2
136 10/05 Lillegutt 00 D Skeid 3 - Kolbotn 1 2-3
137 Lillegutt 00 A Bækkelaget 3 - Korsvoll 2 2 4-1
138 Lillegutt 00 A Klemetsrud - Nittedal 1 3 7-1
139 10/30 Lillegutt 00 B Korsvoll 1 - Skeid 2 1 0-4
140 Lillegutt 00 B Nittedal 2 - Rustad 1 2 1-6
141 Lillegutt 00 C Nittedal 3 - Bækkelaget 2 3 3-13
142 10/55 Lillegutt 00 C Skeid 1 - Rustad 2 1 7-2
143 Lillegutt 00 D Kolbotn - Bækkelaget 1 2 2-0
144 Lillegutt 00 D Jutul - Skeid 3 3 11-2
145 11/20 Smågutt 99 1/8-del Frigg 4 - Bærum SK 4 1 7-2
146 Smågutt 99 1/8-del Bærum SK 2 - Langhus 2 2 4-5
147 Smågutt 98 1/4-del Langhus 1 - Fet blå 3 5-1
148 11/50 Smågutt 98 1/4-del Jutul - Klemetsrud 1 1-5
149 Smågutt 98 1/4-del Fet rød - Frigg 2 2 10-1
150 Smågutt 98 1/4-del Bærum SK - Løvenstad 3 2-4
151 12/20 Smågutt 99 1/4-del Oppsal 2 - Bærum SK 1 1 5-3
152 Smågutt 99 1/4-del Holmen 1 - Frigg 4 2 11-0
153 Smågutt 99 1/4-del Oppsal 1 - Bærum SK 3 3 7-0
154 12/50 Smågutt 99 1/4-del Frigg 3 - Langhus 2 1 7-4
155 Senior 1/8-del Oslo Døve Oldboys - Kurdistan 1 2 1-3
156 Senior 1/8-del FC Dania - Fagerborg 3 5-12
157 13/25 Gutt 96/97 1/4-del KFUM 1 - KFUM 3 1 9-2
158 Gutt 96/97 1/4-del Klemetsrud - Nordstrand 4 2 5-0
159 Gutt 96/97 1/4-del KFUM 2 - Ull Kisa 1 3 8-3
160 13/55 Gutt 96/97 1/4-del Nordstrand 1 - Nordstrand 2 1 3-1
161 Senior 1/4-del Teisen 1 - Teisen 7-er 2 3-8
162 Senior 1/4-del Kurland 2 - Sørkedalen 3 6-5
163 14/30 Senior 1/4-del Kurland 1 - Kurdistan 1 2 7-4
164 Senior 1/4-del YRUIL 1 - Fagerborg 3 7-6
165 15/05 Smågutt 98 Semi Langhus 1 - Klemetsrud 2 8-1
166 Smågutt 98 Semi Fet rød - Løvenstad 3 4-3
167 15/40 Smågutt 99 Semi Oppsal 2 - Holmen 1 2 6-5
168 Smågutt 99 Semi Oppsal 1 - Frigg 3 3 9-1
169 16/10 Gutt 96/97 Semi KFUM 1 - Klemetsrud 2 7-2
170 Gutt 96/97 Semi KFUM 2 - Nordstrand 1 3 4-5eo
171 16/45 Senior Semi Teisen 7'er - Kurland 1 2 9-7
172 Senior Semi Kurland 2 - YRUIL 1 3 3-6
173 17/20 Junior Semi Nordstrand 1 - Nordstrand 2 2 7-5
174 Junior Semi Ski - Nordstrand 3 3 9-1
175 17/50 Smågutt 99 Finale Oppsal 2 - Oppsal 1 2 2-5
176 Smågutt 98 Finale Langhus 1 - Fet rød 3 2-3
177 18/25 Gutt 96/97 Finale KFUM 1 - Nordstrand 1 2 6-3
178 Senior Finale Teisen 7'er - YRUIL 1 3 8-2
179 19/00 Junior Finale Nordstrand 1 - Ski 3 10-5

 

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n