Puljeoppsett

docLast ned spillerliste

Kampoppsett fredag 11. januar

 

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

1

18/00

Senior

A

Kurland 1

-

Alna

1

11-2

2

Senior

A

Kurdistan 2

-

Lambertseter

2

5-9

3

Senior

B

Kondor 2

-

Sørkedalen

3

7-3

4

18/35

Senior

B

Fjellhama

-

Kurdistan 1

1

19-6

5

Senior

C

Teisen 7'er

-

Kondor 1

2

7-7

6

Senior

C

Huk

-

Flisbyen 2

3

1-8

7

19/10

Senior

D

Kurland 2

-

Dalen

1

5-7

8

Senior

D

Gøy-Nor SK

-

Ullern

2

17-1

9

Junior

A

Eidsvold Turn 1

-

Røa 1

3

15-6

10

19/45

Junior

A

Ullern

-

Nordstrand 2

1

1-16

11

Senior

A

Kurland 1

-

Kurdistan 2

2

6-5

12

Senior

A

Alna

-

Lambertseter

3

3-21

13

20/20

Senior

B

Fjellhamar

-

Kondor 2

1

9-5

14

Senior

B

Kurdistan 1

-

Sørkedalen

2

4-8

15

Senior

C

Teisen 7'er

-

Huk

3

10-4

16

20/55

Senior

C

Kondor 1

-

Flisbyen 2

1

3-7

17

Senior

D

Kurland 2

-

Gøy-Nor SK

2

1-8

18

Senior

D

Dalen

-

Ullern

3

4-4

19

21/30

Junior

A

Eidsvold Turn 1

-

Ullern

1

12-3

20

Junior

A

Røa 1

-

Nordstrand 2

2

4-21

21

Senior

A

Kurdistan 2

-

Alna

3

11-9

22

22/05

Senior

A

Lambertseter

-

Kurland 1

1

6-9

23

Senior

B

Sørkedalen

-

Fjellhamar

2

3-9

24

Senior

B

Kondor 2

-

Kurdistan 1

3

11-3

25

22/40

Senior

C

Flisbyen 2

-

Teisen 7'er

1

4-8

26

Senior

C

Huk

-

Kondor 1

2

0-3 wo

27

Senior

D

Ullern

-

Kurland 2

3

4-13

28

23/15

Senior

D

Gøy-Nor SK

-

Dalen

1

11-3

29

Junior

A

Nordstrand 2

-

Eidsvold Turn 1

2

3-2

30

Junior

A

Ullern

-

Røa 1

3

9-8

 

Kampoppsett lørdag 12. januar

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

31

08/00

Smågutt 99

A

Oppsal 1

-

Hauger 2

1

10-1

32

Smågutt 99

A

Høybråten/Stovner

-

Løvenstad 1

2

2-5

33

Smågutt 99

B

Bærum 2

-

LSK rekrutt

3

11-3

34

08/30

Smågutt 99

B

Rustad 2

-

Skedsmo 1

1

1-19

35

Smågutt 99

C

Oppsal 2

-

Bærum 3

2

9-3

36

Smågutt 99

C

Fjellhamar

-

Bækkelaget 1

3

5-8

37

09/00

Smågutt 99

D

Bærum 1

-

Løvenstad 2

1

13-0

38

Smågutt 99

D

Bøler 1

-

Skedsmo 2

2

0-18

39

Smågutt 00

A

Holmlia 1

-

Oppsal 2

3

0-3 wo

40

09/30

Smågutt 00

A

Fjellhamar 2

-

Haslum 1

1

5-1

41

Smågutt 99

A

Oppsal 1

-

Høybråten/Stovner

2

22-1

42

Smågutt 99

A

Hauger 2

-

Løvenstad 1

3

10-6

43

10/00

Smågutt 99

B

Bærum 2

-

Rustad 2

1

11-7

44

Smågutt 99

B

LSK rekrutt

-

Skedsmo 1

2

2-9

45

Smågutt 99

C

Oppsal 2

-

Fjellhamar

3

2-7

46

10/30

Smågutt 99

C

Bærum 3

-

Bækkelaget 1

1

2-6

47

Smågutt 99

D

Bærum 1

-

Bøler 1

2

34-1

48

Smågutt 99

D

Løvenstad 2

-

Skedsmo 2

3

4-12

49

11/00

Smågutt 00

A

Holmlia 1

-

Fjellhamar 2

1

0-11

50

Smågutt 00

A

Oppsal 2

-

Haslum 1

2

8-3

51

Smågutt 99

A

Løvenstad 1

-

Oppsal 1

3

3-26

52

11/30

Smågutt 99

A

Høybråten/Stovner

-

Hauger 2

1

3-13

53

Smågutt 99

B

Skedsmo 1

-

Bærum 2

2

10-2

54

Smågutt 99

B

Rustad 2

-

LSK rekrutt

3

8-6

55

12/00

Smågutt 99

C

Bækkelaget 1

-

Oppsal 2

1

6-6

56

Smågutt 99

C

Fjellhamar

-

Bærum 3

2

5-2

57

Smågutt 99

D

Skedsmo 2

-

Bærum 1

3

0-7

58

12/30

Smågutt 99

D

Bøler 1

-

Løvenstad 2

1

0-10

59

Smågutt 00

A

Haslum 1

-

Holmlia 1

2

5-2

60

Smågutt 00

A

Fjellhamar 2

-

Oppsal 2

3

3-4

61

13/00

Smågutt 99

E

Lørenskog 1

-

Skedsmo 4

1

12-0

62

Smågutt 99

E

Bøler 2

-

Rustad 1

2

5-1

63

Smågutt 99

F

Kurland 1

-

Bærum 4

3

1-7

64

13/30

Smågutt 99

F

Hauger 3

-

Søndre Høland 2

1

12-1

65

Smågutt 99

G

Bærum 5

-

Lørenskog 2

2

1-12

66

Smågutt 99

G

Skedsmo 3

-

Bækkelaget 2

3

7-6

67

14/00

Smågutt 99

H

Hauger 1

-

Kurland 2

1

3-2

68

Smågutt 99

H

Lyn

-

Søndre Høland 1

2

0-12

69

Gutt 97/98

A

Nordstrand 1

-

Fet hvit

3

14-2

70

14/30

Gutt 97/98

A

Lindeberg Fighters

-

Grorud 2

1

4-6

71

Smågutt 99

E

Lørenskog 1

-

Bøler 2

2

12-1

72

Smågutt 99

E

Skedsmo 4

-

Rustad 1

3

5-3

73

15/00

Smågutt 99

F

Kurland 1

-

Hauger 3

1

3-7

74

Smågutt 99

F

Bærum 4

-

Søndre Høland 2

2

7-4

75

Smågutt 99

G

Bærum 5

-

Skedsmo 3

3

3-1

76

15/30

Smågutt 99

G

Lørenskog 2

-

Bækkelaget 2

1

17-1

77

Smågutt 99

H

Hauger 1

-

Lyn

2

9-3

78

Smågutt 99

H

Kurland 2

-

Søndre Høland 1

3

1-5

79

16/00

Gutt 97/98

A

Nordstrand 1

-

Lindeberg Fighters

1

17-1

80

Gutt 97/98

A

Fet hvit

-

Grorud 2

2

1-1

81

Smågutt 99

E

Rustad 1

-

Lørenskog 1

3

2-14

82

16/30

Smågutt 99

E

Bøler 2

-

Skedsmo 4

1

11-3

83

Smågutt 99

F

Søndre Høland 2

-

Kurland 1

2

2-4

84

Smågutt 99

F

Hauger 3

-

Bærum 4

3

8-4

85

17/00

Smågutt 99

G

Bækkelaget 2

-

Bærum 5

1

1-3

86

Smågutt 99

G

Skedsmo 3

-

Lørenskog 2

2

0-16

87

Smågutt 99

H

Søndre Høland 1

-

Hauger 1

3

10-1

88

17/30

Smågutt 99

H

Lyn

-

Kurland 2

1

3-19

89

Gutt 97/98

A

Grorud 2

-

Nordstrand 1

2

3-9

90

Gutt 97/98

A

Lindeberg Fighters

-

Fet hvit

3

3-8

91

18/00

Gutt 97/98

B

Fet rød

-

Nordstrand 2

1

2-16

92

Gutt 97/98

B

Lindeberg Flyers

-

Løvenstad

2

8-1

93

Gutt 97/98

C

Kurland

-

Jutul

3

3-5

94

18/30

Gutt 97/98

C

Nordstrand 3

-

Fet gul

1

8-4

95

Gutt 97/98

D

Nordstrand 4

-

Grorud 1

2

4-3

96

Gutt 97/98

D

Nordstrand 5

-

Fet blå

3

2-9

97

19/00

Junior

B

Fossum 1

-

Oppsal 2

1

1-4

98

Junior

B

Eidsvold Turn 2

-

Ski

2

4-2

99

Junior

C

Nordstrand 1

-

Røa 2

3

16-0

100

19/35

Junior

C

Fossum 2

-

Oppsal 1

1

0-16

101

Gutt 97/98

B

Fet rød

-

Lindeberg Flyers

2

5-10

102

Gutt 97/98

B

Nordstrand 2

-

Løvenstad

3

11-1

103

20/10

Gutt 97/98

C

Kurland

-

Nordstrand 3

1

0-14

104

Gutt 97/98

C

Jutul

-

Fet gul

2

0-2

105

Gutt 97/98

D

Nordstrand 4

-

Nordstrand 5

3

3-1

106

20/40

Gutt 97/98

D

Grorud 1

-

Fet blå

1

10-3

107

Junior

B

Fossum 1

-

Eidsvold Turn 2

2

3-6

108

Junior

B

Oppsal 2

-

Ski

3

7-3

109

21/15

Junior

C

Nordstrand 1

-

Fossum 2

1

8-2

110

Junior

C

Røa 2

-

Oppsal 1

2

2-21

111

Gutt 97/98

B

Løvenstad

-

Fet rød

3

5-8

112

21/50

Gutt 97/98

B

Lindeberg Flyers

-

Nordstrand 2

1

2-5

113

Gutt 97/98

C

Fet gul

-

Kurland

2

11-5

114

Gutt 97/98

C

Nordstrand 3

-

Jutul

3

11-1

115

22/20

Gutt 97/98

D

Fet blå

-

Nordstrand 4

1

8-8

116

Gutt 97/98

D

Nordstrand 5

-

Grorud 1

2

2-7

117

Junior

B

Ski

-

Fossum 1

3

12-6

118

22/55

Junior

B

Eidsvold Turn 2

-

Oppsal 2

1

4-4

119

Junior

C

Oppsal 1

-

Nordstrand 1

2

9-2

120

Junior

C

Fossum 2

-

Røa 2

3

10-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampoppsett søndag 13. januar

121

08/00

Lillegutt 02

A

Skedsmo Ivrig 1

-

Stabæk 1

1

13-0

122

Lillegutt 02

A

Skedsmo Ivrig 2

-

FK Fortuna Oslo

2

5-2

123

Lillegutt 02

A

Holmen

-

TRY Reds

3

1-2

124

08/25

Lillegutt 02

A

Skedsmo Ivrig 3

-

Stabæk 2

1

3-4

125

Lillegutt 01

A

Stabæk 1

-

LSK

2

10-1

126

Lillegutt 01

A

Holmen

-

Stabæk 2

3

2-2

127

08/50

Smågutt 00

B

Holmen 1

-

Haslum 2

1

16-1

128

Smågutt 00

B

LSK

-

Haugerud 1

2

8-1

129

Smågutt 00

C

Holmlia 2

-

Kurland

3

8-0

130

09/20

Smågutt 00

C

Holmen 3

-

Fjellhamar 1

1

6-1

131

Smågutt 00

D

Oppsal 1

-

Haugerud 2

2

19-2

132

Smågutt 00

D

Holmen 2

-

Skjetten

3

7-0

133

09/50

Lillegutt 02

A

Skedsmo Ivrig 1

-

Holmen

1

8-2

134

Lillegutt 02

A

Stabæk 2

-

FK Fortuna Oslo

2

3-5

135

Lillegutt 02

A

Skedsmo Ivrig 3

-

TRY Reds

3

1-10

136

10/15

Lillegutt 02

A

Stabæk 1

-

Skedsmo Ivrig 2

1

4-4

137

Lillegutt 01

A

Stabæk 1

-

Holmen

2

2-4

138

Lillegutt 01

A

Stabæk 2

-

Nittedal

3

5-1

139

10/40

Smågutt 00

B

Holmen 1

-

LSK

1

10-1

140

Smågutt 00

B

Haslum 2

-

Haugerud 1

2

8-5

141

Smågutt 00

C

Holmlia 2

-

Holmen 3

3

0-15

142

11/10

Smågutt 00

C

Kurland

-

Fjellhamar 1

1

0-20

143

Smågutt 00

D

Oppsal 1

-

Holmen 2

2

8-3

144

Smågutt 00

D

Haugerud 2

-

Skjetten

3

5-0

145

11/40

Lillegutt 02

A

FK Fortuna Oslo

-

Skedsmo Ivrig 3

1

3-2

146

Lillegutt 02

A

Skedsmo Ivrig 2

-

Holmen

2

1-5

147

Lillegutt 02

A

TRY Reds

-

Stabæk 1

3

8-1

148

12/05

Lillegutt 02

A

Stabæk 2

-

Skedsmo Ivrig 1

1

1-12

149

Lillegutt 01

A

Nittedal

Stabæk 1

2

2-7

150

Lillegutt 01

A

LSK

-

Holmen

3

4-7

151

12/30

Smågutt 00

B

Haugerud 1

-

Holmen 1

1

0-17

152

Smågutt 00

B

LSK

-

Haslum 2

2

5-1

153

Smågutt 00

C

Fjellhamar 1

-

Holmlia 2

3

14-0

154

13/00

Smågutt 00

C

Holmen 3

-

Kurland

1

20-0

155

Smågutt 00

D

Skjetten

-

Oppsal 1

2

0-18

156

Smågutt 00

D

Holmen 2

-

Haugerud 2

3

9-0

157

13/30

Lillegutt 01

A

LSK

-

Stabæk 2

1

0-10

158

Lillegutt 01

A

Holmen

-

Nittedal

2

7-1

159

Smågutt 99

1/8-del

Oppsal 1

-

Hauger 1

3

19-0

160

14/00

Smågutt 99

1/8-del

Skedsmo 1

-

Bærum 5

1

17-0

161

Smågutt 99

1/8-del

Bækkelaget 1

-

Bærum 4

2

14-2

162

Smågutt 99

1/8-del

Bærum 1

-

Bøler 2

3

14-6

163

14/30

Smågutt 99

1/8-del

Lørenskog 1

-

Skedsmo 2

1

5-1

164

Smågutt 99

1/8-del

Hauger 3

-

Fjellhamar

2

5-6

165

Smågutt 99

1/8-del

Lørenskog 2

-

Bærum 2

3

6-1

166

15/00

Smågutt 99

1/8-del

Søndre Høland 1

-

Hauger 2

1

6-3

167

Smågutt 00

1/4-del

Oppsal 2

-

Holmen 2

2

5-3

168

Smågutt 00

1/4-del

Holmen 1

-

Fjellhamar 1

3

8-3

169

15/30

Smågutt 00

1/4-del

Holmen 3

-

LSK

1

4-2

170

Smågutt 00

1/4-del

Oppsal 1

-

Fjellhamar 2

2

11-0

171

Smågutt 99

1/4-del

Oppsal 1

-

Skedsmo 1

3

4eeo-3

172

16/00

Smågutt 99

1/4-del

Bækkelaget 1

-

Bærum 1

1

3-8

173

Smågutt 99

1/4-del

Lørenskog 1

-

Fjellhamar

2

4-5

174

Smågutt 99

1/4-del

Lørenskog 2

-

Søndre Høland 1

3

5-0

175

16/30

Gutt 97/98

1/4-del

Nordstrand 1

-

 Grorud 1

1

10-2

176

Gutt 97/98

1/4-del

Nordstrand 2

-

Fet Gul

2

6-1

177

Gutt 97/98

1/4-del

Nordstrand 3

-

Lindeberg Flyers

3

7-5

178

17/00

Gutt 97/98

1/4-del

Nordstrand 4 Grorud 2

1

2-1

179

Junior

1/4-del

Nordstrand 2

-

Eidsvold Turn 2

2

0-5

180

Junior

1/4-del

Eidsvold Turn 1

-

Nordstrand 1

3

5-7

181

17/35

Smågutt 00

Semi

Oppsal 2

-

Holmen 1

1

0-7

182

Smågutt 00

Semi

Holmen 3

-

Oppsal 1

2

2-8

183

Smågutt 99

Semi

Oppsal 1

-

Bærum 1

3

11-6

184

18/05

Smågutt 99

Semi

Fjellhamar

-

Lørenskog

1

4eeo-3

185

Gutt 97/98

Semi

Nordstrand 1

-

Nordstrand 2

2

5-6

186

Gutt 97/98

Semi

Nordstrand 3

-

Norstrand 4

3

7-3

187

18/35

Senior

1/4-del

Kurland 1

-

Dalen

1

7-2

188

Senior

1/4-del

Fjellhamar

-

Flisbyen 2

2

8-7

189

Senior

1/4-del

Teisen 7'er

-

Kondor 2

3

5-7

190

19/10

Senior

1/4-del

Gøy-Nor Sk

-

Lambertseter

1

7-5

191

Junior

Semi

Oppsal 1

-

Eidsvold Turn 2

2

8-5

192

Junior

Semi

Oppsal 2

-

Nordstrand 1

3

6-5

193

19/45

Smågutt 00

Finale

Holmen 1

-

Oppsal 1

1

8-2

194

Smågutt 99

Finale

Oppsal 1

-

Fjellhamar

2

9-4

195

Gutt 97/98

Finale

Nordstrand 2

-

Nordstrand 3

3

5-4

196

20/15

Senior

Semi

Kurland 1

-

Fjellhamar

2

5-6eeo

197

Senior

Semi

Kondor 2

-

Gøy-Nor SK

3

1-12

198

20/50

Junior

Finale

Oppsal 1

-

Oppsal 2

3

8-5

199

21/25

Senior

Finale

Fjellhamar

-

Gøy-Nor SK

3

6-7eeo

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n