Resultateter fredag 9. januar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
286 18.00 Senior B Skjetten 1 - Lambertseter 1 7-5
281 18.00 Senior A Tveita 2 - Kurland 2 2 2-3
282 18.00 Senior A YRUIL - FC Dania 3 3-5
289 18.35 Senior C Gøy-Nor - Kurland 1 1 13-6
290 18.35 Senior C Tveita 1 - Lillestrøm 3 2 5-2
300 18.35 Senior D Skjetten 2 - Fjellhamar 3 6-10
279 19.10 Senior A Kurland 2 - YRUIL 1 8-3
299 19.10 Senior D Oppsal3 2 - Kurland 7er 2 4-4
280 19.10 Senior A Tveita 2 - FC Dania 3 5-2
283 19.45 Senior B Lambertseter - Oppsal3 1 1 11-6
284 19.45 Senior B Oppegård - Skjetten 1 2 3-4
294 19.45 Senior C Tveita 1 - Gøy-Nor 3 2-7
293 20.20 Senior C Lillestrøm 3 - Kurland 1 1 4-4
296 20.20 Senior D Skjetten 2 - Oppsa3 2 2 8-5
295 20.20 Senior D Fjellhamar - Kurland 7er 3 3-3
278 20.55 Senior A YRUIL - Tveita 2 1 5-6
285 20.55 Senior B Oppsal3 1 - Oppegård 2 6-13
277 20.55 Senior A FC Dania - Kurland 2 3 4-9
297 21.30 Senior D Kurland 7er - Skjetten 2 1 7-4
292 21.30 Senior C Lillestrøm 3 - Gøy-Nor 2 5-8
298 21.30 Senior D Oppsal3 2 - Fjellhamar 3 4-8
491 22.05 Senior C Kurland 1 - Tveita 1 1 9-5
287 22.05 Senior B Skjetten 1 - Oppsal3 1 2 12-8
288 22.05 Senior B Oppegård - Lambertseter 3 6-4
                 
Resultateter lørdag 10. januar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
412 08.00 Smågutt 02 A Oppsal 2 - Lyn 2 1 20-0
434 08.00 Smågutt 02 E Eidsvold 2 - Korsvoll 1 2 0-9
433 08.00 Smågutt 02 E Lyn 1 - Holmen Sort 3 3-8
415 08.30 Smågutt 02 B Team Nes 1 - Nittedal 1 1 3-6
416 08.30 Smågutt 02 B Nordby - Lyn 3 2 13-0
411 08.30 Smågutt 02 A Holmen Blå - Eidsvold 3 3 11-0
421 09.00 Smågutt 02 C Team Nes 3 - Holmen Hvit 1 0-19
422 09.00 Smågutt 02 C Eidsvold 1 - Korsvoll 2 2 7-4
435 09.00 Smågutt 02 E Holmen Sort - Eidsvold 2 3 19-0
409 09.30 Smågutt 02 A Lyn 2 - Holmen Blå 1 2-10
436 09.30 Smågutt 02 E Korsvoll 1 - Lyn 1 2 3-6
410 09.30 Smågutt 02 A Eidsvold 3 - Oppsal 2 3 0-29
428 10.00 Smågutt 02 D Team Nes 2 - Nittedal 2 1 4-6
417 10.00 Smågutt 02 B Nittedal 1 - Nordby 2 5-6
418 10.00 Smågutt 02 B Lyn 3 - Team Nes 1 3 6-2
423 10.30 Smågutt 02 C Holmen Hvit - Eidsvold 1 1 5-3
424 10.30 Smågutt 02 C Korsvoll 2 - Team Nes 3 2 13-0
427 10.30 Smågutt 02 D Oppsal 1 - Holmen Rød 3 3-1
438 11.00 Smågutt 02 E Eidsvold 2 - Lyn 1 1 2-9
437 11.00 Smågutt 02 E Korsvoll 1 - Holmen Sort 2 3-6
413 11.00 Smågutt 02 A Oppsal 2 - Holmen Blå 3 9-5
429 11.30 Smågutt 02 D Holmen Rød - Team Nes 2 1 10-1
430 11.30 Smågutt 02 D Nittedal 2 - Oppsal 1 2 0-15
414 11.30 Smågutt 02 A Eidsvold 3 - Lyn 2 3 5-12
425 12.00 Smågutt 02 C Korsvoll 2 - Holmen Hvit 1 3-8
426 12.00 Smågutt 02 C Eidsvold 1 - Team Nes 3 2 27-1
420 12.00 Smågutt 02 B Nordby - Team Nes 1 3 13-2
419 12.30 Smågutt 02 B Lyn 3 - Nittedal 1 1 1-6
431 12.30 Smågutt 02 D Nittedal 2 - Holmen Rød 2 3-14
569 12.30 Smågutt 01 B Lyn 2 - Eidsvold Turn 2 3 12-0
455 13.00 Smågutt 01 C Haugerud Blå - Romsås 2 1 3-4
456 13.00 Smågutt 01 C Frigg Rød - Lyn 1 2 5-3
568 13.00 Smågutt 01 B Romsås 1 - Frigg Blå 3 5-1
557 13.30 Smågutt 01 A Eidsvold Turn 1 - Frigg Hvit 1 3-13
556 13.30 Smågutt 01 A Romsås 3 - Strømmen 2 3-2
432 13.30 Smågutt 02 D Team Nes 2 - Oppsal 1 3 1-22
458 14.00 Smågutt 01 C Lyn 1 - Haugerud Blå 1 11-1
457 14.00 Smågutt 01 C Romsås 2 - Frigg Rød 2 1-13
578 14.00 Gutt 00/99 B Strømmen - Kurland 2 3 2-11
566 14.30 Smågutt 01 B Eidsvold Turn 2 - Romsås 1 1 3-5
567 14.30 Smågutt 01 B Frigg Blå - Lyn 2 2 5-7
579 14.30 Gutt 00/99 B Ledig - Frigg Oslo 2 3 4-5
555 15.00 Smågutt 01 A Strømmen - Eidsvold Turn 1 1 0-6
554 15.00 Smågutt 01 A Frigg Hvit - Romsås 3 2 11-2
591 15.00 Gutt 00/99 D Nordstrand 2 - Oppsal 2 3 4-5
459 15.30 Smågutt 01 C Lyn 1 - Romsås 2 1 12-3
460 15.30 Smågutt 01 C Frigg Rød - Haugerud Blå 2 9-1
590 15.30 Gutt 00/99 D Frigg Oslo 1 - Kurland 1 3 6-0
570 16.00 Smågutt 01 B Lyn 2 - Romsås 1 1 11-4
571 16.00 Smågutt 01 B Frigg Blå - Eidsvold Turn 2 2 3-6
580 16.00 Gutt 00/99 B Kurland 2 - Nordstrand 1 3 9-3
558 16.30 Smågutt 01 A Eidsvold Turn 1 - Romsås 3 1 6-6
559 16.30 Smågutt 01 A Strømmen - Frigg Hvit 2 2-12
581 16.30 Gutt 00/99 B Frigg Oslo 2 - Strømmen 3 6-8
576 17.00 Gutt 00/99 A Oppsal Bredde 1 - Oppsal 1 1 4-9
577 17.00 Gutt 00/99 A Fjellhamar - Bøler 1 2 9-4
584 17.00 Gutt 00/99 C Nordstrand 4 - Oppsal Bredde 2 3 3-12
585 17.30 Gutt 00/99 C Nordstrand 3 - Fri 1 3-13
593 17.30 Gutt 00/99 D Oppsal 2 - Frigg Oslo 1 2 2-12
592 17.30 Gutt 00/99 D Kurland 1 - Nordstrand 2 3 6-3
516 18.00 Junior B Strømmen - IDD SK 1 1 10-4
515 18.00 Junior B Fri 1 - Oppsal 2 2 6-4
582 18.00 Gutt 00/99 B Frigg Oslo 2 - Kurland 2 3 5-10
506 18.35 Junior A Lindeberg 2 - Oppsal 1 1 4-8
575 18.35 Gutt 00/99 A Oppsal Bredde 1 - Bøler 1 2 3-9
583 18.30 Gutt 00/99 B Nordstrand 1 - Strømmen 3 9-7
589 19.10 Gutt 00/99 C Nordstrand 3 - Nordstrand 4 1 6-3
505 19.05 Junior A Lillestrøm - Oppsal Rekrutt 1 2 6-10
574 19.00 Gutt 00/99 A Oppsal 1 - Fjellhamar 3 2-8
595 19.40 Gutt 00/99 D Nordstrand 2 - Frigg Oslo 1 1 1-21
594 19.40 Gutt 00/99 D Oppsal 2 - Kurland 1 2 4-5
588 19.30 Gutt 00/99 C Fri - Oppsal Bredde 2 3 17-0
507 20.10 Junior A Oppsal Rekrutt 1 - Lindeberg 2 1 7-5
508 20.10 Junior A Oppsal 1 - Lillestrøm 2 12-2
512 20.00 Junior B Strømmen - Fri 1 3 8-6
573 20.45 Gutt 00/99 A Fjellhamar - Oppsal Bredde 1 1 14-1
511 20.45 Junior B IDD SK 1 - Oppsal 2 2 2-13
572 20.35 Gutt 00/99 A Bøler 1 - Oppsal 1 3 13-3
510 21.15 Junior A Lindeberg 2 - Lillestrøm 1 11-11
587 21.20 Gutt 00/99 C Fri - Nordstrand 4 2 32-0
586 21.20 Gutt 00/99 C Oppsal Bredde 2 - Nordstrand 3 3 11-1
513 21.50 Junior B Oppsal 2 - Strømmen 1 4-5
514 21.50 Junior B Fri 1 - IDD SK 1 2 7-3
509 21.50 Junior A Oppsal 1 - Oppsal Rekrutt 1 3 9-5
                 
Resultater søndag 11. januar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
333  08:00 Lillegutt 04 A Bærum - Kurland Hvit 1 6-3
334  08:00 Lillegutt 04 A Skedsmo 3 - Kurland Rød 2 5-1
522  08:00 Junior C Lindeberg 1 - Nordby 3 6-7
343  08:25 Lillegutt 04 B Skedsmo 1 - Kurland 1 1 2-2
344  08:25 Lillegutt 04 B Skedsmo 2 - Borgen 2 3-1
521  08:35 Junior C Fri 2 - Oppsal Rekrutt 2 3 6-4
335  08:50 Lillegutt 04 A Kurland Rød - Bærum 1 2-3
336  08:50 Lillegutt 04 A Romsås - Skedsmo 3 2 1-2
596  09:10 Gutt 00/99 1/4-finale Fjellhamar - Kurland 1 1 12-2
345  09:15 Lillegutt 04 B Kurland 1 - Skedsmo 2 2 2-9
346  09:15 Lillegutt 04 B Borgen - Skedsmo 1 3 0-12
599  09:40 Gutt 00/99 1/4-finale Frigg Oslo 1 - Bøler 1 7-2
337  09:40 Lillegutt 04 A Kurland Rød - Kurland Hvit 2 3-6
338  09:40 Lillegutt 04 A Bærum - Romsås 3 2-2
347  10:05 Lillegutt 04 B Borgen - Kurland 1 1 2-9
348  10:05 Lillegutt 04 B Skedsmo 2 - Skedsmo 1 2 2-3
520  10:10 Junior C Fri 2 - Nordby 3 6-6
339  10:30 Lillegutt 04 A Kurland Hvit - Romsås 1 8-4
340  10:30 Lillegutt 04 A Skedsmo 3 - Bærum 2 7-3
519  10:45 Junior C Oppsal Rekrutt 2 - Lindeberg 1 1 4-10
597  10:55 Gutt 00/99 1/4-finale Fri - Nordstrand 1 2 7-0
598  10:55 Gutt 00/99 1/4-finale Kurland 2 - Oppsal Bredde 2 3 9-2
541  11:20 Smågutt 02 1/8-finale Holmen Rød - Lyn 1 1 9-3
341  11:25 Lillegutt 04 A Skedsmo 3 - Kurland Hvit 2 7-4
342  11:25 Lillegutt 04 A Romsås - Kurland Rød 3 1-7
540  11:50 Smågutt 02 1/8-finale Nittedal 1 - Eidsvold 1 1 1-5
547  12:00 Senior 1/4-finale Kurland 2 - Kurland 7er 2 10-2
548  12:00 Senior 1/4-finale Gøy-Nor - Oppegård 3 4-3
549  12:35 Senior 1/4-finale Skjetten 1 - Kurland 1 1 9-5
550  12:35 Senior 1/4-finale Fjellhamar - Tveita 2 2 8-4
518 12.35 Junior C Lindeberg 1 - Fri 2 3 4-3
534  13:10 Smågutt 02 1/4-finale Oppsal 1 - Holmen Sort 1 6-3
536  13:10 Smågutt 02 1/4-finale Holmen Hvit - Holmen Blå 2 6-1
517 13.10 Junior C Nordby - Oppsal Rekrutt 2 3 7-1
533  13:40 Smågutt 02 1/4-finale Oppsal 2 - Eidsvold 1 1 3-2
535  13:40 Smågutt 02 1/4-finale Nordby - Holmen Rød 2 5-6
601 13.40 Gutt 00/99 Semi Kurland 2 - Frigg Oslo 1 3 1-3
542  14:10 Junior 1/4-finale Lindeberg 1 - Fri 1 1 7-5
543  14:10 Junior 1/4-finale Nordby - Oppsal Rekrutt 1 2 3-6
600 14.10 Gutt 00/99 Semi Fjellhamar - Fri 3 5-9
528  14:45 Smågutt 01 1/4-finale Romsås 1 - Lyn 1 1 2-8
551  14:45 Senior Semi Kurland 2 - Gøy-Nor 2 1-9
552 14.45 Senior Semi Skjetten 1 - Fjellhamar 3 5-4
529 15.20 Smågutt 01 1/4-finale Frigg Rød - Eidsvold Turn 1 1 6-3
538  15:20 Smågutt 02 Semi Holmen Rød - Holmen Hvit 2 5-8
537  15:20 Smågutt 02 Semi Oppsal 2 - Oppsal 1 3 2-8
544  15:50 Junior Semi Oppsal 1 - Lindeberg 1 1 13-1
545  15:50 Junior Semi Strømmen - Oppsal Rekrutt 1 2 11-3
602  16:25 Gutt 00/99 Finale Fri - Frigg Oslo 1 1 8-6
530  16:25 Smågutt 01 Semi Frigg Hvit - Lyn 1 2 15-0
531  16:25 Smågutt 01 Semi Lyn 2 - Frigg Rød 3 6-7
539 17.00 Smågutt 02 Finale Oppsal 1 - Holmen Hvit 1 5-2
546 17.00 Junior Finale Oppsal 1 - Strømmen 2 4-7
553 17.35 Senior Finale Gøy-Nor - Skjetten 1 1 5-9
532 17.35 Smågutt 01 Finale Frigg Hvit - Frigg Rød 2 11-5

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n