Klikk på skriverikonet i høyre hjørne for utskriftvennlig versjon  
Last ned spillerliste:   Spillerliste

Puljeoppsett finner du her: Puljeoppsett

Kampoppsett fredag 11. februar

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

 

1

18/00

Senior

A

Manglerud Star 2

-

Turk Genclik

1

12-2

 

2

 

Senior

A

Fjellhamar

-

Fossum

2

9-6

 

3

 

Senior

B

Kurland 1

-

Veitvet

3

3-3

 

4

18/35

Senior

B

Ellingsrud

-

OSI  2

1

0-8

 

5

 

Senior

C

Grei/Linderud

-

Romsås 2

2

13-1

 

6

 

Senior

C

Lørenskog 2

-

Ullern 2

3

0-10

 

7

19/10

Senior

D

Vålerenga

-

Dalen

1

27-0

 

8

 

Senior

D

Oldenborg

-

Jutul

2

5-6

 

9

 

Senior

E

Manglerud Star 1

-

Lillestrøm Fram

3

14-1

 

10

19/45

Senior

E

Kurland 2

-

Romsås 1

1

13-1

 

11

 

Senior

A

Manglerud Star 2

-

Fjellhamar

2

8-3

 

12

 

Senior

A

Turk Genclik

-

Fossum

3

3-1

 

13

20/20

Senior

B

Kurland 1

-

Ellingsrud

1

4-0

 

14

 

Senior

B

Veitvet

-

OSI  2

2

6-2

 

15

 

Senior

C

Grei/Linderud

-

Lørenskog 2

3

11-0

 

16

20/55

Senior

C

Romsås 2

-

Ullern 2

1

1-10

 

17

 

Senior

D

Vålerenga

-

Oldenborg

2

12-2

 

18

 

Senior

D

Dalen

-

Jutul

3

0-22

 

19

21/30

Senior

E

Manglerud Star 1

-

Kurland 2

1

14-0

 

20

 

Senior

E

Lillestrøm Fram

-

Romsås 1

2

3-1

 

21

 

Senior

A

Fossum

-

Manglerud Star 2

3

1-13

 

22

22/05

Senior

A

Fjellhamar

-

Turk Genclik

1

11-0

 

23

 

Senior

B

OSI  2

-

Kurland 1

2

4-3

 

24

 

Senior

B

Ellingsrud

-

Veitvet

3

2-10

 

25

22/40

Senior

C

Ullern 2

-

Grei/Linderud

1

2-10

 

26

 

Senior

C

Lørenskog 2

-

Romsås 2

2

6-2

 

27

 

Senior

D

Jutul

-

Vålerenga

3

2-13

 

28

23/15

Senior

D

Oldenborg

-

Dalen

1

24-1

 

29

 

Senior

E

Romsås 1

-

Manglerud Star 1

2

2-28

 

30

 

Senior

E

Kurland 2

-

Lillestrøm Fram

3

4-3

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampoppsett lørdag 12. februar

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

 

31

08/00

Lillejenter

A

Bærums Verk 1

-

Lambertseter 2

1

2-0

 

32

 

Lillejenter

A

Lambertseter 1

-

Skeid

2

0-5

 

33

 

Småjenter

A

Skjetten 1

-

Kjelsås  2

3

3-0

 

34

08/30

Småjenter

A

Bærums Verk 1

-

Høybr./Stovner 2

1

2-2

 

35

 

Småjenter

B

Vålerenga 2

-

Fjellhamar

2

9-1

 

36

 

Småjenter

B

Bærums Verk 2

-

Høybr./Stovner 1

3

1-3

 

37

09/00

Småjenter

C

Skjetten 2

-

Kjelsås 1

1

0-6

 

38

 

Småjenter

C

Vålerenga 1

-

Bærums Verk 3

2

3-3

 

39

 

Lillejenter

A

Lambertseter 2

-

Bærums Verk 2

3

4-8

 

40

09/30

Lillejenter

A

Skeid

-

Bærums Verk 1

1

3-1

 

41

 

Småjenter

A

Bærums Verk 1

-

Skjetten 1

2

3-5

 

42

 

Småjenter

A

Høybr./Stovner 2

-

Kjelsås 2

3

3-0

 

43

10/00

Småjenter

B

Vålerenga 2

-

Bærums Verk 2

1

2-8

 

44

 

Småjenter

B

Fjellhamar

-

Høybr./Stovner 1

2

2-7

 

45

 

Småjenter

C

Skjetten 2

-

Vålerenga 1

3

0-4

 

46

10/30

Småjenter

C

Kjelsås 1

-

Bærums Verk 3

1

8-1

 

47

 

Lillejenter

A

Bærums Verk 2

-

Skeid

2

1-0

 

48

 

Lillejenter

A

Bærums Verk 1

-

Lambertseter 1

3

2-0

 

49

11/00

Småjenter

A

Kjelsås 2

-

Bærums Verk 1

1

2-6

 

50

 

Småjenter

A

Skjetten 1

-

Høybr./Stovner 2

2

5-2

 

51

 

Småjenter

B

Høybr./Stovner 1

-

Vålerenga 2

3

5-1

 

52

11/30

Småjenter

B

Bærums Verk 2

-

Fjellhamar

1

9-1

 

53

 

Småjenter

C

Bærums Verk 3

-

Skjetten 2

2

7-3

 

54

 

Småjenter

C

Vålerenga 1

-

Kjelsås 1

3

2-5

 

55

12/00

Lillejenter

A

Skeid

-

Lambertseter 2

1

0-6

 

56

 

Lillejenter

A

Lambertseter 1

-

Bærums Verk 2

2

4-2

 

57

 

Jenter

A

SF Grei 1

-

Nannestad 2

3

3-0wo

 

58

12/30

Jenter

A

Fjellhamar 3

-

Skeid 2

1

3-4

 

59

 

Jenter

B

Løv./Rælingen 1

-

Drøbak Frogn 1

2

4-1

 

60

 

Jenter

B

Nannestad 1

-

Bjørndal Rød

3

1-14

 

61

13/00

Jenter

C

Vålerenga 1

-

Aurskog-Høland 1

1

4-3

 

62

 

Jenter

C

SF Grei 3

-

Nordstrand 2

2

5-5

 

63

 

Jenter

D

Bjørndal Blå

-

Drøbak Frogn 2

3

4-4

 

64

13/30

Jenter

D

Fjellhamar 2

-

Nordstrand 1

1

6-3

 

65

 

Jenter

E

Skeid 1

-

Høybr./Stovner 2

2

3-9

 

66

 

Jenter

E

Aurskog-Høland 2

-

Skedsmo

3

1-11

 

67

14/00

Jenter

A

SF Grei 1

-

Fjellhamar 3

1

7-1

 

68

 

Jenter

A

Nannestad 2

-

Skeid 2

2

0-3wo

 

69

 

Jenter

B

Drøbak Frogn 1

-

Bjørndal Rød

3

2-11

 

70

14/30

Jenter

B

Løv./Rælingen 1

-

Nannestad 1

1

8-2

 

71

 

Jenter

C

Vålerenga 1

-

SF Grei 3

2

1-9

 

72

 

Jenter

C

Aurskog-Høland 1

-

Nordstrand 2

3

1-7

 

73

15/00

Jenter

D

Bjørndal Blå

-

Fjellhamar 2

1

2-3

 

74

 

Jenter

D

Drøbak Frogn 2

 

Nordstrand 1

2

3-1

 

75

 

Jenter

E

Skeid 1

-

Aurskog-Høland 2

3

3-3

 

76

15/30

Jenter

E

Høybr./Stovner 2

-

Skedsmo

1

11-4

 

77

 

Jenter

A

Skeid 2

-

SF Grei 1

2

3-5

 

78

 

Jenter

A

Fjellhamar 3

-

Nannestad 2

3

3-0wo

 

79

16/00

Jenter

B

Bjørndal Rød

-

Løv./Rælingen 1

1

5-9

 

80

 

Jenter

B

Nannestad 1

-

Drøbak Frogn 1

2

1-1

 

81

 

Jenter

C

Nordstrand 2

-

Vålerenga 1

3

3-4

 

82

16/30

Jenter

C

SF Grei 3

-

Aurskog-Høland 1

1

5-7

 

83

 

Jenter

D

Nordstrand 1

-

Bjørndal Blå

2

4-0

 

84

 

Jenter

D

Fjellhamar 2

-

Drøbak Frogn 2

3

5-0

 

85

17/00

Jenter

E

Skedsmo

-

Skeid 1

1

2-4

 

86

 

Jenter

E

Aurskog-Høland 2

-

Høybr./Stovner 2

2

1-15

 

87

 

Jenter

F

Fjellhamar 1

-

Romsås 2

3

12-0

 

88

17/30

Jenter

F

Vålerenga 2

-

Høybr./Stovner 1

1

1-12

 

89

 

Jenter

G

Skjetten 1

-

Romsås 1

2

5-1

 

90

 

Jenter

G

Løv./Rælingen 2

-

Gjerdrum

3

3-2

 

91

18/00

Senior

F

Lørenskog 1

-

Huk

1

11-0

 

92

 

Senior

F

Vestre Bærum

-

Lillestrøm+28

2

11-0

 

93

 

Senior

G

OSI 1

-

Oppegård

3

5-2

 

94

18/35

Senior

G

Nannestad

-

Oppsal

1

4-3

 

95

 

Senior

H

Ullern 1

-

Hauketo

2

16-2

 

96

 

Senior

H

Aurskog-Høland

-

Vålerenga 3

3

1-8

 

97

19/10

Jenter

F

Fjellhamar 1

-

Vålerenga 2

1

14-1

 

98

 

Jenter

F

Romsås 2

-

Høybr./Stovner 1

2

0-12

 

99

 

Jenter

G

Skjetten 1

-

Løv./Rælingen 2

3

7-3

 

100

19/40

Jenter

G

Romsås 1

-

Gjerdrum

1

0-1

 

101

 

Senior

F

Lørenskog 1

-

Vestre Bærum

2

7-1

 

102

 

Senior

F

Huk

-

Lillestrøm+28

3

14-3

 

103

20/15

Senior

G

OSI 1

-

Nannestad

1

10-0

 

104

 

Senior

G

Oppegård

-

Oppsal

2

1-1

 

105

 

Senior

H

Ullern 1

-

Aurskog-Høland

3

15-2

 

106

20/50

Senior

H

Hauketo

-

Vålerenga 3

1

2-8

 

107

 

Jenter

F

Høybr./Stovner 1

-

Fjellhamar 1

2

3-4

 

108

 

Jenter

F

Vålerenga 2

-

Romsås 2

3

3-4

 

109

21/25

Jenter

G

Gjerdrum

-

Skjetten 1

1

0-5

 

110

 

Jenter

G

Løv./Rælingen 2

-

Romsås 1

2

0-3

 

111

 

Senior

F

Lillestrøm+28

-

Lørenskog 1

3

0-16

 

112

22/00

Senior

F

Vestre Bærum

-

Huk

1

11-1

 

113

 

Senior

G

Oppsal

-

OSI 1

2

1-8

 

114

 

Senior

G

Nannestad

-

Oppegård

3

2-7

 

115

22/35

Senior

H

Vålerenga 3

-

Ullern 1

1

1-4

 

116

 

Senior

H

Aurskog-Høland

-

Hauketo

2

15-1

 


Kampoppsett søndag 13. februar

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

 

117

08/00

Junior

A

Kurland

-

Frigg Oslo 1

1

7-0

 

118

 

Junior

A

Nordstrand 2

-

SF Grei

2

4-3

 

119

 

Junior

B

Holmlia

-

Skedsmo 1

3

4-11

 

120

08/35

Junior

B

Røa Elite 2

-

Bærums Verk

1

2-10

 

121

 

Junior

C

Nordstrand 1

-

Frigg Oslo 2

2

8-2

 

122

 

Junior

C

Røa Elite 1

-

Skedsmo 2

3

15-1

 

123

09/10

Junior

D

Nittedal

-

Skjetten

1

1-4

 

124

 

Junior

D

Vålerenga

-

Røa Elite 3

2

3-2

 

125

 

Junior

A

Kurland

-

Nordstrand 2

3

5-2

 

126

09/45

Junior

A

Frigg Oslo 1

-

SF Grei

1

4-2

 

127

 

Junior

B

Holmlia

-

Røa Elite 2

2

4-7

 

128

 

Junior

B

Skedsmo 1

-

Bærums Verk

3

7-3

 

129

10/20

Junior

C

Nordstrand 1

-

Røa Elite 1

1

1-10

 

130

 

Junior

C

Frigg Oslo 2

-

Skedsmo 2

2

6-2

 

131

 

Junior

D

Nittedal

-

Vålerenga

3

5-2

 

132

10/55

Junior

D

Skjetten

-

Røa Elite 3

1

8-1

 

133

 

Junior

A

SF Grei

-

Kurland

2

1-8

 

134

 

Junior

A

Nordstrand 2

-

Frigg Oslo 1

3

6-4

 

135

11/30

Junior

B

Bærums Verk

-

Holmlia

1

8-2

 

136

 

Junior

B

Røa Elite 2

-

Skedsmo 1

2

1-10

 

137

 

Junior

C

Røa Elite 1

-

Frigg Oslo 2

3

21-0

 

138

12/05

Junior

C

Skedsmo 2

-

Nordstrand 1

1

1-4

 

139

 

Junior

D

Røa Elite 3

-

Nittedal

2

1-5

 

140

 

Junior

D

Vålerenga

-

Skjetten

3

8-11

 

141

12/40

Jenter

1/8-del

SF Grei 1

-

Bjørndal Rød

1

2-3

 

142

 

Jenter

1/8-del

Vålerenga 1

-

Drøbak Frogn 2

2

4-0

 

143

 

Jenter

1/8-del

Skeid 1

-

Høybråten/Stovner 1

3

1-10

 

144

13/10

Jenter

1/8-del

Løvenstad/Rælingen 1

-

Skeid 2

1

6-1

 

145

 

Jenter

1/8-del

Fjellhamar 2

-

Grei 3

2

3-8

 

146

 

Jenter

1/8-del

Fjellhamar 1

-

Romsås 2

3

14-1

 

147

13/40

Senior

1/8-del

Manglerud Star 2

-

Vålerenga 3

1

5-3

 

153

 

Senior

1/8-del

OSI 1

-

OSI 2

2

5-4

 

149

 

Senior

1/8-del

Grei/Linderud

-

Vestre Bærum

3

2-3

 

150

14/15

Senior

1/8-del

Vålerenga 1

-

Kurland 2

1

10-2

 

151

 

Senior

1/8-del

Manglerud Star 1

-

Jutul

2

6-3

 

152

 

Senior

1/8-del

Lørenskog 1

-

Ullern 2

3

4-1

 

148

14/50

Senior

1/8-del

Veitvet

-

Oppegård

1

5-3

 

154

 

Senior

1/8-del

Ullern 1

-

Fjellhamar

2

9-2

 

155

 

Jenter

1/4-del

Bjørndal Rød

-

Vålerenga 1

3

7-1

 

156

15/25

Jenter

1/4-del

Skjetten 1

-

Høybråten/Stovner 1

1

0-10

 

157

 

Jenter

1/4-del

Løvenstad/Rælingen 1

-

Grei 3

2

1-6

 

158

 

Jenter

1/4-del

Høybråten/Stovner 2

-

Fjellhamar 1

3

4-2

 

159

15/55

Småjenter

1/4-del

Skjetten 1

-

Bærums Verk 2

1

3-1

 

160

 

Småjenter

1/4-del

Bærums Verk 1

-

Vålerenga 1

2

1-2

 

161

 

Junior

1/4-del

Kurland

-

Nittedal

3

6-3

 

162

16/30

Junior

1/4-del

Skedsmo 1

-

Nordstrand 1

1

17-5

 

163

 

Junior

1/4-del

Røa Elite 1

-

Bærums Verk

2

6-1

 

164

 

Junior

1/4-del

Skjetten

-

Nordstrand 2

3

2-5

 

165

17/05

Senior

1/4-del

Manglerud Star 2

-

Veitvet

1

6-4

 

166

 

Senior

1/4-del

Vestre Bærum

-

Vålerenga 1

2

1-11

 

167

 

Senior

1/4-del

Manglerud Star 1

-

Lørenskog 1

3

5-2

 

168

17/40

Senior

1/4-del

OSI 1

-

Ullern 1

1

0-7

 

169

 

Jenter

Semi

Bjørndal Rød

-

Høybråten/Stovner 1

2

1-3

 

170

 

Jenter

Semi

Grei 3

-

Høybråten/Stovner 2

3

0-3

 

171

18/15

Småjenter

Semi

Kjelsås 1

-

Skjetten 1

1

3-1

 

172

 

Småjenter

Semi

Høybråten/Stovner 1

-

Vålerenga 1

2

0-3

 

173

 

Junior

Semi

Kurland

-

Skedsmo 1

3

6-8

 

174

18/50

Junior

Semi

Røa Elite 1

-

Nordstrand 2

1

9-2

 

175

 

Senior

Semi

Manglerud Star 2

-

Vålerenga 1

2

0-3wo

 

176

 

Senior

Semi

Manglerud Star 1

-

Ullern 1

3

6-3

 

177

19/25

Jenter

Finale

Høybråten Stovner 1

-

Høybråten Stovner 2

2

5-2

 

178

 

Småjenter

Finale

Kjelsås 1

-

Vålerenga 1

3

5-1

 

179

19/55

Junior

Finale

Skedsmo 1

-

Røa Elite 1

2

4-5

 

180

 

Senior

Finale

Vålerenga 1

-

 Manglerud Star 1

3

5-3eeo

 

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n