Puljeoppsett

Kampoppsett fredag 10. februar
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
1 18.00 Senior A Manglerud Star - SF Grei 1 6-4
2 Senior A Skeid - Kurland 2 2 6-3
3 Senior B Vålerenga 3 - Huk 3 11-2
4 18.40 Senior B Hauketo - Kurland 1 1 0-14
5 Senior C Lørenskog - BI Athletics 2 15-0
6 Senior C Ås IL - Bækkelaget 3 5-1
7 19.20 Senior D Vålerenga - Oppegård 1 12-1
8 Senior D Fjellhamar - Vestre Bærum 2 3-10
9 Senior A SF Grei - Kurland 2 3 3-0
10 20.00 Senior A Manglerud Star - Skeid 1 8-5
11 Senior B Vålerenga 3 - Hauketo 2 5-3
12 Senior B Huk - Kurland 1 3 0-10
13 20.40 Senior C Lørenskog - Ås IL 1 3-4
14 Senior C BI Athletics - Bækkelaget 2 3-5
15 Senior D Vålerenga - Fjellhamar 3 14-2
16 21.20 Senior D Oppegård - Vestre Bærum 1 2-7
17 Senior A Kurland 2 - Manglerud Star 2 5-9
18 Senior A Skeid - SF Grei 3 3-9
19 22.00 Senior B Kurland 1 - Vålerenga 3 1 5-0
20 Senior B Hauketo - Huk 2 3-1
21 Senior C Bækkelaget - Lørenskog 3 3-6
22 22.40 Senior C Ås IL - BI Athletics 1 2-1
23 Senior D Vestre Bærum - Vålerenga 2 1-6
24 Senior D Fjellhamar - Oppegård 3 0-10
Kampoppsett lørdag 11. februar
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
25 09.00 Lillejenter 01 A Kurland - Kol.Villkattene J01-A 1 1-3
26 Lillejenter 01 A Oppegård biene - Kol.Villkattene J01-B 2 3-1
27 Lillejenter 00 B Lørenskog Geopardene - Oppegård Gule Tigre 2 3 2-3
28 09.25 Lillejenter 00 B Oppegård Gule Tigre 1 - KIF, Rosa Gress 1 9-2
29 Lillejenter 00 B ØHIL - Kolbotn Villkattene 00 2 3-1
30 Jenter A Kjelsås 1 - Skjetten 2 3 8-0
31 09.55 Jenter A Oppsal 1 - SF Grei 2 1 2-3
32 Jenter B Vålerenga 1 - Haslum 2 1-10
33 Jenter B Kjelsås 2 - Fjellhamar 3 2-4
34 10.25 Lillejenter 01 A Lørenskog Supergirls - Kurland 1 1-2
35 Lillejenter 01 A Kol.Villkattene J01-A - Oppegård Biene 2 2-3
36 Lillejenter 00 B Kolbotn Villkattene 00 - Oppegård Gule Tigre 2 3 2-3
37 10.50 Lillejenter 00 B Lørenskog Geopardene - KIF, Rosa Gress 1 2-0
38 Lillejenter 00 B ØHIL - Oppegård Gule Tigre 1 2 1-7
39 Jenter A Kjelsås 1 - Oppsal 1 3 8-4
40 11.20 Jenter A Skjetten 2 - SF Grei 2 1 4-4
41 Jenter B Haslum - Fjellhamar 2 6-1
42 Jenter B Vålerenga 1 - Kjelsås 2 3 1-6
43 11.50 Lillejenter 01 A Kurland - Kol.Villkattene J01-B 1 2-1
44 Lillejenter 01 A Lørenskog Supergirls - Kol.Villkattene J01-A 2 1-4
45 Lillejenter 00 B Oppegård Gule Tigre 1 - Lørenskog Geopardene 3 5-1
46 12.15 Lillejenter 00 B Oppegård Gule Tigre 2 - ØHIL 1 0-1
47 Lillejenter 00 B KIF, Rosa Gress - Kolbotn Villkattene 00 2 4-4
48 12.40 Jenter A SF Grei 2 - Kjelsås 1 1 1-6
49 Lillejenter 01 A Kol.Villkatene J01-B - Lørenskog Supergirls 2 6-0
50 Lillejenter 01 A Oppegård Biene - Kurland 3 5-0
51 13.10 Jenter A Oppsal 1 - Skjetten 2 1 4-9
52 Jenter B Fjellhamar - Vålerenga 1 2 1-4
53 Jenter B Kjelsås 2 - Haslum 3 4-3
54 13.40 Jenter C Lyn - Skjetten 3 1 2-4
55 Jenter C Skeid - SF Grei 1 2 0-13
56 Jenter D Vålerenga 2 - Oppsal 2 3 9-0
57 14.15 Jenter D Bjørndal IF - Haslum 2 1 6-0
58 Junior damer A Kurland - Haslum 2 8-5
59 Junior damer A SF Grei 1 - Stabæk 2 3 2-2
60 14.50 Junior damer B Røa Elite - Fjellhamar 2 1 5-3
61 Junior damer B Linderud Grei - Høybråten/Stovner 2 0-3wo
62 Junior damer C Stabæk 1 - Skjetten 3 7-7
63 15.25 Junior damer C BVIF - Fjellhamar 1 1 8-3
64 Jenter C Skjetten 3 - SF Grei 1 2 0-14
65 Jenter C Lyn - Skeid 3 4-3
66 15.55 Jenter D Vålerenga 2 - Bjørndal IF 1 3-6
67 Jenter D Oppsal 2 - Haslum 2 2 3-7
68 Junior damer A Kurland - SF Grei 1 3 5-3
69 16.30 Junior damer A Haslum - Stabæk 2 1 0-7
70 Junior damer B Røa Elite - Linderud Grei 2 3-0wo
71 Junior damer B Fjellhamar 2 - Høybråten/Stovner 3 1-6
72 17.05 Junior damer C Stabæk 1 - BVIF 1 1-2
73 Junior damer C Skjetten - Fjellhamar 1 2 6-5
74 Jenter C Skeid - Skjetten 3 3 1-7
75 17.35 Jenter C SF Grei 1 - Lyn 1 11-0
76 Jenter D Bjørndal IF - Oppsal 2 2 13-0
77 Jenter D Haslum 2 - Vålerenga 2 3 5-2
78 18.10 Junior damer A Stabæk 2 - Kurland 1 1-3
79 Junior damer B Høybråten/Stovner - Røa Elite 2 5-1
80 Junior damer B Linderud Grei - Fjellhamar 2 3 0-3wo
81 18.45 Junior damer A SF Grei 1 - Haslum 1 2-4
82 Junior damer C BVIF - Skjetten 2 7-5
83 Junior damer C Fjellhamar 1 - Stabæk 1 3 4-9
Kampoppsett søndag 12. februar
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
84 08.00 Småjenter D KFUM 1 - Oppsal 1 6-2
85 Småjenter D Fjellhamar - Skeid Y 2 5-1
86 Småjenter A Lyn 1 - Rælingen 1 3 5-1
87 08.30 Småjenter A Skeid 2 - Oppegård 1 3-1
88 Småjenter B Høybråten/Stovner 1 - Rælingen 2 2 7-1
89 Småjenter B Lyn 3 - Skeid 1 3 2-1
90 09.00 Småjenter D KFUM 1 - Fjellhamar 1 4-1
91 Småjenter D Skeid Y - Lyn 2 2 1-5
92 Småjenter C Finstad - Skeid X 3 9-1
93 09.30 Småjenter C KFUM 2 - Høybråten/Stovner 2 1 6-4
94 Småjenter A Lyn 1 - Skeid 2 2 2-5
95 Småjenter A Rælingen 1 - Oppegård 3 3-6
96 10.00 Småjenter D Oppsal - Lyn 2 1 3-1
97 Småjenter D Skeid Y - KFUM 1 2 1-4
98 Småjenter B Høybråten/Stovner 1 - Lyn 3 3 7-2
99 10.30 Småjenter B Rælingen 2 - Skeid 1 1 1-3
100 Småjenter C Finstad - KFUM 2 2 7-2
101 Småjenter C Skeid X - Høybråten/Stovner 2 3 5-3
102 11.00 Småjenter D Fjellhamar - Oppsal 1 7-4
103 Småjenter A Skeid 2 - Rælingen 1 2 4-1
104 Småjenter A Oppegård - Lyn 1 3 4-3
105 11.30 Småjenter D Lyn 2 - KFUM 1 1 2-5
106 Småjenter B Skeid 1 - Høybråten/Stovner 1 2 4-5
107 Småjenter B Lyn 3 - Rælingen 2 3 8-4
108 12.00 Småjenter C Høybråten/Stovner 2 - Finstad 1 2-10
109 Småjenter C KFUM 2 - Skeid X 2 7-1
110 Småjenter D Oppsal - Skeid Y 3 5-0
111 12.30 Småjenter D Lyn 2 - Fjellhamar 1 0-10
112 Jenter 1/4-del Kjelsås 1 - Haslum 2 2 6-1
113 Jenter 1/4-del Kjelsås 2 - Skjetten 3 3 3-2
114 13.00 Jenter 1/4-del SF Grei 1 - Haslum 1 10-0
115 Jenter 1/4-del Bjørndal - Skjetten 2 2 4-5
116 Småjenter 1/4-del Høybråten/Stovner 1 - KFUM 2 3 4-3
117 13.30 Småjenter 1/4-del Skeid 2 - Fjellhamar 1 5-3
118 Småjenter 1/4-del Finstad - Lyn 3 2 7-3
119 Småjenter 1/4-del KFUM 1 - Oppegård 3 1-4
120 14.00 Senior 1/4-del Manglerud Star - Vestre Bærum 2 3-0wo
121 Senior 1/4-del Kurland 1 - Lørenskog 3 6-5eo
122 14.35 Senior 1/4-del Ås IL - Vålerenga 3 2 4-1
123 Senior 1/4-del Vålerenga - SF Grei 3 9-2
124 15.10 Junior damer 1/4-del Kurland - Røa Elite 2 1-8
125 Junior damer 1/4-del Stabæk 1 - Stabæk 2 3 6-2
126 15.45 Jenter semi Kjelsås 1 - Kjelsås 2 2 6-3
127 Jenter semi Grei 1 - Skjetten 2 3 7-3
128 16.15 Småjenter semi Skeid 2 - Høybråten/Stovner 1 2 8-1
129 Småjenter semi Finstad - Oppegård 3 5-1
130 16.45 Senior semi Manglerud Star - Kurland 1 2 4-3
131 Senior semi Ås IL - Vålerenga 3 2-9
132 17.20 Junior damer semi BVIF - Røa Elite 2 1-2
133 Junior damer semi Høybråten/Stovner - Stabæk 1 3 4-2
134 17.55 Småjenter finale Skeid 2 - Finstad 2 2-3
135 Jenter finale Kjelsås 1 - Grei 1 3 0-3
136 18.25 Junior damer finale Røa Elite - Høybråten/Stovner 2 2-1
137 Senior finale Manglerud Star - Vålerenga 3 3-6

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n