Puljeoppsett

docLast ned spillerliste

Kampoppsett Lørdag 9. februar

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

1

09.00

Jenter

A

Stabæk 1

-

Oppsal

1

4-1

2

Jenter

A

KFUM

-

Bækkelaget

2

11-0

3

Jenter

B

Svene IL 2

-

Høybråten/Stovner 2

3

0-10

4

09.30

Jenter

B

Eidsvold Turn blå

-

Skjetten 2

1

2-3

5

Jenter

C

Stabæk 2

-

Skeid 2

2

4-1

6

Jenter

C

Svene IL 1

-

Høybråten/Stovner 1

3

4-3

7

10.00

Jenter

D

Skjetten 1

-

Nordstrand 2

1

4-4

8

Jenter

D

Eidsvold Turn hvit

-

Skeid 1

2

1-2

9

Junior

A

Røa Elite 1

-

KIF-Kongsberg

3

11-3

10

10.35

Junior

A

Fjellhamar 2

-

SF Grei 2

1

6-2

11

Junior

B

Lyn

-

Svene IL 1

2

22-0

12

Junior

B

Røa Elite 2

-

Bærums Verk

3

2-5

13

11.10

Jenter

A

Stabæk 1

-

KFUM

1

4-1

14

Jenter

A

Oppsal

-

Bækkelaget

2

12-1

15

Jenter

B

Skjetten 2

-

Høybråten/Stovner 2

3

3-3

16

11.45

Jenter

B

Eidsvold Turn blå

-

Svene IL 2

1

5-2

17

Jenter

C

Stabæk 2

-

Svene IL 1

2

8-2

18

Jenter

C

Skeid 2

-

Høybråten/Stovner 1

3

0-4

19

12.15

Jenter

D

Skjetten 1

-

Eidsvold Turn hvit

1

8-2

20

Jenter

D

Nordstrand 2

-

Skeid 1

2

4-2

21

Junior

A

Røa Elite 1

-

Fjellhamar 2

3

6-0

22

12.50

Junior

A

KIF-Kongsberg

-

SF Grei 2

1

4-4

23

Junior

B

Lyn

-

Røa Elite 2

2

6-1

24

Junior

B

Svene IL 1

-

Bærums Verk

3

2-19

25

13.25

Jenter

A

Bækkelaget

-

Stabæk 1

1

0-15

26

Jenter

A

KFUM

-

Oppsal

2

5-3

27

Jenter

B

Høybråten/Stovner 2

-

Eidsvold Turn blå

3

3-1

28

13.55

Jenter

B

Svene IL 2

-

Skjetten 2

1

2-17

29

Jenter

C

Høybråten/Stovner 1

-

Stabæk 2

2

2-7

30

Jenter

C

Svene IL 1

-

Skeid 2

3

0-1

31

14.25

Jenter

D

Skeid 1

-

Skjetten 1

1

2-1

32

Jenter

D

Eidsvold Turn hvit

-

Nordstrand 2

2

0-3

33

Junior

A

SF Grei 2

-

Røa Elite 1

3

2-12

34

15.00

Junior

A

Fjellhamar 2

-

KIF-Kongsberg

1

6-1

35

Junior

B

Bærums Verk

-

Lyn

2

3-11

36

Junior

B

Røa Elite 2

-

Svene IL 1

3

5-2

37

15.35

Junior

C

Fjellhamar 1

-

Nordstrand

1

9-5

38

Junior

C

Svene IL 2

-

SF Grei 1

2

1-5

39

Senior

A

Vålerenga

-

Huk FK

3

19-0

40

16.10

Senior

A

Lørenskog 2

-

KIF-Kongsberg

1

5-4

41

Senior

B

Øvrevoll/Hosle

-

Frigg Oslo

2

4-4

42

Senior

B

Skjetten 2

-

Bækkelaget

3

4-13

43

16.45

Senior

C

Lørenskog 1

-

OSI

1

8-2

44

Senior

C

Kurland 2

-

Skjetten 1

2

1-7

45

Senior

D

Sørumsand

-

Manglerud Star

3

2-13

46

17.20

Senior

D

Kurland 1

-

Strømmen

1

21-0

47

Junior

C

Fjellhamar 1

-

Svene IL 2

2

13-0

48

Junior

C

Nordstrand

-

SF Grei 1

3

7-4

49

17.55

Senior

A

Vålerenga

-

Lørenskog 2

2

13-1

50

Senior

A

Huk FK

-

KIF-Kongsberg

3

1-3

51

Senior

B

Øvrevoll/Hosle

-

Skjetten 2

1

2-2

52

18.30

Senior

B

Frigg Oslo

-

Bækkelaget

2

2-4

53

Senior

C

Lørenskog 1

-

Kurland 2

3

6-4

54

Senior

C

OSI

-

Skjetten 1

1

4-5

55

19.05

Senior

D

Kurland 1

-

Sørumsand

1

14-2

56

Senior

D

Strømmen

-

Manglerud Star

2

3-20

57

Junior

C

SF Grei 1

-

Fjellhamar 1

3

9-5

58

19.40

Junior

C

Svene IL 2

-

Nordstrand

1

1-11

59

Senior

A

KIF-Kongsberg

-

Vålerenga

2

2-8

60

Senior

A

Lørenskog 2

-

Huk FK

3

19-0

61

20.15

Senior

B

Bækkelaget

-

Øvrevoll/Hosle

1

1-2

62

Senior

B

Skjetten 2

-

Frigg Oslo

2

7-0

63

Senior

C

Kurland 2

-

OSI

3

10-5

64

20.50

Senior

C

Skjetten 1

-

Lørenskog 1

1

5-4

65

Senior

D

Manglerud Star

-

Kurland 1

2

4-5

66

Senior

D

Sørumsand

-

Strømmen

3

11-1

 

Kampoppsett søndag 10. februar

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

67

09.00

Lillejenter

A

Kurland

-

Hvam 1

1

0-6

68

Lillejenter

A

Lørenskog

-

Stabæk Leoparder

2

2-5

69

Lillejenter

A

Hvam 2

-

Stabæk Pumaer

3

2-3

70

09.25

Småjenter

A

Bærums Verk 1

-

Hadeland 2

2

11-1

71

Småjenter

A

SF Grei

-

Hadeland 3

3

8-0

72

09.55

Småjenter

B

Hadeland 1

-

Oppsal

2

1-5

73

Småjenter

B

Øreåsen

-

Bærums Verk 2

3

0-5

74

10.25

Lillejenter

A

Kurland

-

Hvam 2

1

1-2

75

Lillejenter

A

Hvam 1

-

Stabæk Leoparder

2

6-3

76

Lillejenter

A

Stabæk Pumaer

-

Lørenskog

3

2-2

77

10.50

Småjenter

A

Bærums Verk 1

-

SF Grei

2

3-5

78

Småjenter

A

Hadeland 2

-

Hadeland 3

3

2-4

79

11.20

Småjenter

B

Hadeland 1

-

Øreåsen

2

4-2

80

Småjenter

B

Oppsal

-

Bærums Verk 2

3

6-1

81

11.50

Lillejenter

A

Stabæk Leoparder

-

Kurland

1

5-1

82

Lillejenter

A

Hvam 2

-

Lørenskog

2

1-1

83

Lillejenter

A

Hvam 1

-

Stabæk Pumaer

3

2-2

84

12.15

Småjenter

A

Hadeland 3

-

Bærums Verk 1

2

0-7

85

Småjenter

A

SF Grei

-

Hadeland 2

3

15-0

86

12.45

Småjenter

B

Bærums Verk 2

-

Hadeland 1

2

2-1

87

Småjenter

B

Øreåsen

-

Oppsal

3

1-3

88

13.15

Lillejenter

A

Stabæk Pumaer

-

Kurland

1

3-1

89

Lillejenter

A

Lørenskog

-

Hvam 1

2

2-2

90

Lillejenter

A

Stabæk Leoparder

-

Hvam 2

3

1-3

91

13.40

Jenter

1/4-del

Stabæk 1

-

Skeid 1

1

4-1

92

Jenter

1/4-del

Skjetten 2

-

Høybråten/Stovner 1

2

0-2

93

Jenter

1/4-del

Stabæk 2

-

Høybråten/Stovner 2

3

4-3

94

14.10

Jenter

1/4-del

Nordstrand 2

-

KFUM

1

3-2

95

Småjenter

semi

Grei

-

Bærums Verk 2

2

1-3

96

Småjenter

semi

Oppsal

-

Bærums Verk 1

3

6-0

97

14.40

Junior

1/4-del

Røa Elite 1

-

Bærums Verk

1

8-3

98

Junior

1/4-del

Fjellhamar 2

-

Fjellhamar 1

2

1-8

99

Senior

1/4-del

Vålerenga

-

Manglerud Star

3

3-2

100

15.15

Senior

1/4-del

Bækkelaget

-

Lørenskog 1

1

1-2

101

Senior

1/4-del

Skjetten 1

-

Øvrevoll/Hosle

2

3-2eo

102

Senior

1/4-del

Kurland 1

-

Lørenskog 2

3

8-1

103

15.50

Jenter

semi

Stabæk 1

-

Høybråten/Stovner 1

1

5-2

104

Jenter

semi

Stabæk 2

-

Nordstrand 2

2

4-2

105

Småjenter

finale

Bærums Verk 2

-

Oppsal

3

3-2

106

16.20

Junior

semi

SF Grei 1

-

Røa Elite 1

2

0-2

107

Junior

semi

Lyn

-

Fjellhamar 1

3

3-5

108

16.55

Senior

semi

Vålerenga

-

Lørenskog 1

2

7-0

109

Senior

semi

Skjetten 1

-

Kurland 1

3

2-4

110

17.30

Jenter

finale

Stabæk 1

-

Stabæk 2

3

5-0

111

18.00

Junior

finale

Røa Elite 1

-

Fjellhamar 1

3

3-11

112

18.35

Senior

finale

Vålerenga

-

Kurland 1

3

4-3

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n