Resultaterr turneringen 9-11.januar. For utskriftvennlig versjon klikk på skriverikonet  i høyre hjørne.

Puljeoppsett finner du her 

 
Kampoppsett fredag 9. januar
                 

 

K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.

 

1 17.30 Gutt A Enebakk 1 - Oppsal 94-1 1 14-1

 

2   Gutt A Kurland - Gjelleråsen 2 2 0-3

 

3   Gutt B Ullern 94-2 - Vålerenga 3 1-16

 

4 18.00 Gutt B Oppsal 2 - Lyn G93-2 1 1-5

 

5   Gutt C Ullern 94-1 - Hauger 2 2 0-6

 

6   Gutt C Kolbotn - Oppsal 1 3 1-9

 

7 18.30 Gutt D Holmen 2 - Lyn G94-1 1 5-6

 

8   Gutt D Gjelleråsen 1 - Ullern 93-1 2 1-2

 

9   Gutt E LSK - Hauger 1 3 2-5

 

10 19.00 Gutt E Lyn G93-1 - Vansjø/Svindal 1 11-2

 

11   Gutt F Klemetsrud - Holmen 1 2 3-2

 

12   Gutt F Ullern 93-2 - Ready 3 4-0

 

13 19.30 Gutt A Enebakk 1 - Kurland 1 7-3

 

14   Gutt A Oppsal 94-1 - Gjelleråsen 2 2 0-7

 

15   Gutt B Ullern 94-2 - Oppsal 2 3 2-5

 

16 20.00 Gutt B Vålerenga - Lyn G93-2 1 6-2

 

17   Gutt C Ullern 94-1 - Kolbotn 2 0-8

 

18   Gutt C Hauger 2 - Oppsal 1 3 5-11

 

19 20.30 Gutt D Holmen 2 - Gjelleråsen 1 1 2-4

 

20   Gutt D Lyn G94-1 - Ullern 93-1 2 7-7

 

21   Gutt E LSK - Lyn G93-1 3 4-7

 

22 21.00 Gutt E Hauger 1 - Vansjø/Svindal 1 6-5

 

23   Gutt F Klemetsrud - Ullern 93-2 2 5-3

 

24   Gutt F Holmen 1 - Ready 3 2-3

 

25 21.30 Gutt A Gjelleråsen 2 - Enebakk 1 1 0-3

 

26   Gutt A Kurland - Oppsal 94-1 2 13-3

 

27   Gutt B Lyn G93-2 - Ullern 94-2 3 20-2

 

28 22.00 Gutt B Oppsal 2 - Vålerenga 1 2-7

 

29   Gutt C Oppsal 1 - Ullern 94-1 2 10-2

 

30   Gutt C Kolbotn - Hauger 2 3 5-3

 

31 22.30 Gutt D Ullern 93-1 - Holmen 2 1 2-5

 

32   Gutt D Gjelleråsen 1 - Lyn G94-1 2 6-1

 

33   Gutt E Vansjø/Svindal - LSK 3 4-9

 

34 23.00 Gutt E Lyn G93-1 - Hauger 1 1 11-6

 

35   Gutt F Ready - Klemetsrud 2 1-5

 

36   Gutt F Ullern 93-2 - Holmen 1 3 10-2

 

                 

 

                 

 

Kampoppsett lørdag 10. januar
                 

 

K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.

 

37 08.00 Smågutt A Bærums Verk 96-1 - Kurland 2 1 1-6

 

38   Smågutt A Klemetsrud 95-2 - Lyn 95-4 2 5-1

 

39   Smågutt B Lørenskog 95-1 - Bærums Verk 96-2 3 18-0

 

40 08.30 Smågutt B Lyn 95-3 - Team Gjerdrum 1 1 10-5

 

41   Smågutt C Klemetsrud 95-1 - Lyn 95-2 2 4-4

 

42   Smågutt C Bærums Verk 96-3 - Huk 96 3 9-3

 

43 09.00 Smågutt D Lyn 95-1 - Kurland 1 1 20-1

 

44   Smågutt D Lørenskog 95-2 - Bærums Verk 96-4 2 11-1

 

45   Smågutt E Bærums Verk 95-1 - Team Gjerdrum 2 3 3-1

 

46 09.30 Smågutt E Huk 95-2 - Lyn 96-4 1 3-3

 

47   Smågutt A Bærums Verk 96-1 - Klemetsrud 95-2 2 1-12

 

48   Smågutt A Kurland 2 - Lyn 95-4 3 3-7

 

49 10.00 Smågutt B Lørenskog 95-1 - Lyn 95-3 1 7-1

 

50   Smågutt B Bærums Verk 96-2 - Team Gjerdrum 1 2 5-3

 

51   Smågutt C Klemetsrud 95-1 - Bærums Verk 96-3 3 13-0

 

52 10.30 Smågutt C Lyn 95-2 - Huk 96 1 10-1

 

53   Smågutt D Lyn 95-1 - Lørenskog 95-2 2 6-4

 

54   Smågutt D Kurland 1 - Bærums Verk 96-4 3 6-2

 

55 11.00 Smågutt E Bærums Verk 95-1 - Huk 95-2 1 5-2

 

56   Smågutt E Team Gjerdrum 2 - Lyn 96-4 2 1-3

 

57   Smågutt A Lyn 95-4 - Bærums Verk 96-1 3 9-2

 

58 11.30 Smågutt A Klemetsrud 95-2 - Kurland 2 1 9-3

 

59   Smågutt B Team Gjerdrum 1 - Lørenskog 95-1 2 3-11

 

60   Smågutt B Lyn 95-3 - Bærums Verk 96-2 3 13-4

 

61 12.00 Smågutt C Huk 96 - Klemetsrud 95-1 1 4-12

 

62   Smågutt C Bærums Verk 96-3 - Lyn 95-2 2 1-15

 

63   Smågutt D Bærums Verk 96-4 - Lyn 95-1 3 1-25

 

64 12.30 Smågutt D Lørenskog 95-2 - Kurland 1 1 6-1

 

65   Smågutt E Lyn 96-4 - Bærums Verk 95-1 2 1-5

 

66   Smågutt E Huk 95-2 - Team Gjerdrum 2 3 0-6

 

67 13.00 Smågutt F Lillestrøm 95-1 - Bærums Verk 95-2 1 4-3

 

68   Smågutt F Lyn 96-3 - Vansjø/Svinndal 2 2 5-4

 

69   Smågutt G Huk 95-1 - Lyn 96-2 3 1-6

 

70 13.30 Smågutt G Bærums Verk 95-3 - KFUM Oslo 96 1 0-9

 

71   Smågutt H Lyn 96-1 - Vansjø/Svinndal 1 2 19-0

 

72   Smågutt H Lillestrøm 95-2 - Bærums Verk 95-4 3 3-5

 

73 14.00 Junior A Ekholt 1 - Vålerenga 3 1 15-1

 

74   Junior A Kurland 2 - Korsvoll 2 1-7

 

75   Junior B Kurland 3 - Ekholt 2 3 2-12

 

76 14.35 Junior B ås - Vålerenga 1 1 3-2

 

77   Smågutt F Lillestrøm 95-1 - Lyn 96-3 2 3-1

 

78   Smågutt F Bærums Verk 95-2 - Vansjø/Svinndal 2 3 5-2

 

79 15.10 Smågutt G Huk 95-1 - Bærums Verk 95-3 1 8-3

 

80   Smågutt G Lyn 96-2 - KFUM Oslo 96 2 2-6

 

81   Smågutt H Lyn 96-1 - Lillestrøm 95-2 3 10-0

 

82 15.40 Smågutt H Vansjø/Svinndal 1 - Bærums Verk 95-4 1 4-7

 

83   Junior A Ekholt 1 - Kurland 2 2 13-2

 

84   Junior A Vålerenga 3 - Korsvoll 3 2-7

 

85 16.15 Junior B Kurland 3 - ås 1 3-13

 

86   Junior B Ekholt 2 - Vålerenga 1 2 4-4

 

87   Smågutt F Vansjø/Svinndal 2 - Lillestrøm 95-1 3 3-7

 

88 16.50 Smågutt F Lyn 96-3 - Bærums Verk 95-2 1 5-2

 

89   Smågutt G KFUM Oslo 96 - Huk 95-1 2 9-2

 

90   Smågutt G Bærums Verk 95-3 - Lyn 96-2 3 3-4

 

91 17.20 Smågutt H Bærums Verk 95-4 - Lyn 96-1 1 2-9

 

92   Smågutt H Lillestrøm 95-2 - Vansjø/Svinndal 1 2 2-2

 

93   Junior A Korsvoll   Ekholt 1 3 2-10

 

94 17.55 Junior A Kurland 2 - Vålerenga 3 1 3-9

 

95   Junior B Vålerenga 1 - Kurland 3 2 5-4

 

96   Junior B ås - Ekholt 2 3 5-5

 

97 18.30 Junior C Lørenskog - Vålerenga 2 1 3-8

 

98   Junior C Ekholt 3 - Kurland 1 2 1-8

 

99   Senior B A Yruil 1 - Skårer Ballklubb 3 2-1

 

100 19.05 Senior B A Valstad - Løvenstad Elite 1 4-8

 

101   Senior B B Teisen - Kurland 2 5-5

 

102   Senior B B Yruil 2 - Høybråthen/Stovner 3 3 10-2

 

103 19.40 Senior A A Fjellhamar 1 - Skårer Ballklubb 1 3-9

 

104   Senior A A Løvenstad - Kurland 2 2 0-14

 

105   Senior A B Kurland 1 - Ellingsrud 3 3-5

 

106 20.15 Senior A B Vålerenga 3 - Fjellhamar 2 1 5-9

 

107   Junior C Lørenskog - Ekholt 3 2 3-8

 

108   Junior C Vålerenga 2 - Kurland 1 3 8-6

 

109 20.50 Senior B A Yruil 1 - Valstad 1 2-7

 

110   Senior B A Skårer Ballklubb - Løvenstad Elite 2 1-16

 

111   Senior B B Teisen - Yruil 2 3 10-4

 

112 21.25 Senior B B Kurland - Høybråthen/Stovner 3 1 6-3

 

113   Senior A A Fjellhamar 1 - Løvenstad 2 11-2

 

114   Senior A A Skårer Ballklubb - Kurland 2 3 7-11

 

115 22.00 Senior A B Kurland 1 - Vålerenga 3 1 5-9

 

116   Senior A B Ellingsrud - Fjellhamar 2 2 6-5

 

117   Junior C Kurland 1 - Lørenskog 3 11-6

 

118 22.35 Junior C Ekholt 3 - Vålerenga 2 1 4-12

 

119   Senior B A Løvenstad Elite - Yruil 1 2 12-1

 

120   Senior B A Valstad - Skårer Ballklubb 3 9-5

 

121 23.10 Senior B B Høybråthen/Stovner 3 - Teisen 1 1-16

 

122   Senior B B Yruil 2 - Kurland 2 7-13

 

123   Senior A A Kurland 2 - Fjellhamar 1 3 9-4

 

124 23.45 Senior A A Løvenstad - Skårer Ballklubb 1 8-10

 

125   Senior A B Fjellhamar 2 - Kurland 1 2 8-6

 

126   Senior A B Vålerenga 3 - Ellingsrud 3 4-4

 

                 

 

                 

 

                 

 

Kampoppsett m/sluttspill søndag 11. januar
                 

 

K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.

 

127 08.00 Lillegutt 98 A Fet Riddersand 1 - Kurland Rød 1 1-1

 

128   Lillegutt 98 A Fet Riddersand 2 - Kurland Hvit 2 1-8

 

129   Lillegutt 98 A Bødalen - Fet Hovinhøgda 1 3 2-5

 

130 08.25 Lillegutt 97 A Kurland - Skedsmo 1 1 3-1

 

131   Lillegutt 97 A Teisen - Hakadal 2 2 0-3

 

132   Lillegutt 97 B Ullern - Hakadal 1 3 2-4

 

133 08.50 Lillegutt 97 B Huk - Nittedal 1 6-3

 

134   Lillegutt 97 B Skedsmo 2 - Dalen 2 2-0

 

135   Lillegutt 98 A Fet Hovinhøgda 3 - Kurland Rød 3 5-4

 

136 09.15 Lillegutt 98 A Kurland Hvit - Fet Hovinhøgda 2 1 3-2

 

137   Lillegutt 98 A Fet Riddersand 1 - Bødalen 2 2-1

 

138   Lillegutt 97 A Kurland - Teisen 3 3-3

 

139 09.40 Lillegutt 97 A Skedsmo 1 - Hakadal 2 1 5-4

 

140   Lillegutt 97 B Huk - Ullern 2 2-4

 

141   Lillegutt 97 B Hakadal 1 - Skedsmo 2 3 2-1

 

142 10.05 Lillegutt 97 B Nittedal - Dalen 1 10-0

 

143   Lillegutt 98 A Fet Hovinhøgda 1 - Kurland Hvit 2 7-1

 

144   Lillegutt 98 A Kurland Rød - Fet Riddersand 2 3 4-1

 

145 10.30 Lillegutt 98 A Bødalen - Fet Hovinhøgda 3 1 2-4

 

146   Lillegutt 97 A Hakadal 2 - Kurland 2 3-4

 

147   Lillegutt 97 A Teisen - Skedsmo 1 3 1-3

 

148 10.55 Lillegutt 97 B Skedsmo 2 - Ullern 1 1-8

 

149   Lillegutt 97 B Hakadal 1 - Nittedal 2 2-2

 

150   Lillegutt 97 B Dalen - Huk 3 0-15

 

151 11.20 Lillegutt 98 A Fet Riddersand 2 - Bødalen 1 2-5

 

152   Lillegutt 98 A Fet Hovinhøgda 2 - Kurland Rød 2 5-2

 

153   Lillegutt 98 A Kurland Hvit - Fet Riddersand 1 3 3-3

 

154 11.45 Smågutt 1/8-del Klemetsrud 95-2 - Bærums Verk 95-4 1 13-3

 

155   Smågutt 1/8-del Lørenskog 95-1 - Lyn 96-2 2 8-1

 

156   Smågutt 1/8-del Lyn 95-2 - Lyn 96-3 3 5-1

 

157 12.15 Lillegutt 98 A Fet Hovinhøgda 3 - Kurland Hvit 1 4-4

 

158   Lillegutt 98 A Fet Hovinhøgda 1 - Kurland Rød 2 7-3

 

159   Lillegutt 98 A Bødalen - Fet Hovinhøgda 2 3 4-1

 

160 12.40 Smågutt 1/8-del Lyn 95-1
- Lyn 96-4
1 7-0

 

161   Smågutt 1/8-del Bærums Verk 95-1
- Lørenskog 95-2
2 4-6

 

162   Smågutt 1/8-del Lillestrøm 95-1
- Klemetsrud 95-1 3 0-7

 

163 13.10 Smågutt 1/8-del KFUM Oslo 96 - Lyn 95-3
1 3-1

 

164   Smågutt 1/8-del Lyn 96-1 - Lyn 95-4 2 3-4

 

165   Gutt 1/8-del Kolbotn - Lyn G93-2 3 1-9

 

166 13.40 Gutt 1/8-del Klemetsrud - Hauger 1 1 5-2

 

167   Gutt 1/8-del Oppsal 1 - Gjelleråsen 2 2 13-1

 

168   Gutt 1/8-del Ullern 93-1 - Ullern 93-2 3 4-5eeo

 

169 14.10 Smågutt 1/4-del Klemetsrud 95-2 - Lørenskog 95-1 1 2-0

 

170   Smågutt 1/4-del Lyn 95-2 - Lyn 95-1 2 4-3

 

171   Smågutt 1/4-del Lørenskog 95-2 - Klemetsrud 95-1 3 3-8

 

172 14.40 Smågutt 1/4-del KFUM Oslo 96 - Lyn 95-4 1 4-3eeo

 

173   Gutt 1/4-del Enebakk 1 - Lyn G93-2 2 1-8

 

174   Gutt 1/4-del Gjelleråsen 1 - Klemetsrud 3 4-3eeo

 

175 15.10 Gutt 1/4-del Vålerenga - Oppsal 1 1 5-4

 

176   Gutt 1/4-del Lyn G93-1 - Ullern 93-2 2 5-2

 

177   Junior 1/4-del Ekholt 1 - Ekholt 2 3 8-3

 

178 15.45 Junior 1/4-del Korsvoll - Kurland 1 1 2-9

 

179   Smågutt semi Klemetsrud 95-2 - Lyn 95-2 2 8-5

 

180   Smågutt semi Klemetsrud 95-1 - KFUM Oslo 96 3 6-3

 

181 16.20 Gutt semi Lyn G93-2 - Gjelleråsen 1 2 8-4

 

182   Gutt semi Vålerenga
- Lyn G93-1
3 6-3

 

183 16.50 Junior semi Vålerenga 2 - Ekholt 1
2 3-5

 

184   Junior semi ås - Kurland 1
3 5-7

 

185 17.25 Senior B semi Løvenstad Elite - Kurland 2 4-2

 

186   Senior B semi Teisen - Hvalstad 3 11-5

 

187 18.00 Senior A semi Kurland 2 - Fjellhamar 2 2 11-5

 

188   Senior A semi Ellingsrud - Skårer Ballklubb 3 2-7

 

189 18.35 Smågutt finale Klemetsrud 95-2
- Klemetsrud 95-1
2 6-4

 

190   Gutt finale Lyn G93-2
- Vålerenga
3 4-3eeo

 

191 19.05 Junior finale Ekholt 1 - Kurland 1 2 7-8eeo

 

192   Senior B finale Løvenstad Elite - Teisen 3 5-3

 

193 19.40 Senior A finale Kurland 2 - Skårer Ballklubb 3 2-4

 

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n