Klikk på skriverikonet i høyre hjørne for utskriftvennlig versjon 
Last ned spillerliste:  doc Spillerliste

Puljeoppsett finner du her
 

Kampoppsett fredag 30. januar










 

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

 

1

17.30

Jenter

A

Frigg 1

-

Grorud

1

5-0

 

2


Jenter

A

Kurland 2

-

Holmlia 2

2

1-4

 

3


Jenter

B

Røa

-

Lørenskog

3

0-5

 

4

18.00

Jenter

B

Frigg 3

-

Holmlia 1

1

3-3

 

5


Jenter

C

Frigg 2

-

Vannsjø/Svinndal 2

2

14-0

 

6


Jenter

C

Bærums Verk 1

-

Nesodden

3

6-2

 

7

18.30

Jenter

D

Kurland 1

-

Bærums Verk 2

1

2-0

 

8


Jenter

D

Jutul

-

Lier IF 2

2

2-6

 

9


Jenter

E

Frigg 4

-

Vannsjø/Svinndal 1

3

3-2

 

10

19.00

Jenter

E

Holmen

-

Lier IF 1

1

3-5

 

11


Jenter

A

Frigg 1

-

Kurland 2

2

0-1

 

12


Jenter

A

Grorud

-

Holmlia 2

3

0-2

 

13

19.30

Jenter

B

Røa

-

Frigg 3

1

0-5

 

14


Jenter

B

Lørenskog

-

Holmlia 1

2

1-5

 

15


Jenter

C

Frigg 2

-

Bærums Verk 1

3

2-3

 

16

20.00

Jenter

C

Vannsjø/Svinndal 2

-

Nesodden

1

0-17

 

17


Jenter

D

Kurland 1

-

Jutul

2

6-0

 

18


Jenter

D

Bærums Verk 2

-

Lier IF 2

3

2-2

 

19

20.30

Jenter

E

Frigg 4

-

Holmen

1

7-2

 

20


Jenter

E

Vannsjø/Svinndal 1

-

Lier IF 1

2

4-7

 

21


Jenter

A

Holmlia 2

-

Frigg 1

3

2-2

 

22

21.00

Jenter

A

Kurland 2

-

Grorud

1

4-2

 

23


Jenter

B

Holmlia 1

-

Røa

2

9-0

 

24


Jenter

B

Frigg 3

-

Lørenskog

3

1-3

 

25

21.30

Jenter

C

Nesodden

-

Frigg 2

1

5-2

 

26


Jenter

C

Bærums Verk 1

-

Vannsjø/Svinndal 2

2

14-0

 

27


Jenter

D

Lier IF 2

-

Kurland 1

3

1-1

 

28

22.00

Jenter

D

Jutul

-

Bærums Verk 2

1

1-9

 

29


Jenter

E

Lier IF 1

-

Frigg 4

2

1-1

 

30


Jenter

E

Holmen

-

Vannsjø/Svinndal 1

3

1-0

 










 










 










 

Kampoppsett lørdag 31. januar










 

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

 

31

08.00

Småjenter

A

Romsås 2

-

Fjellhamar 1

1

0-11

 

32


Småjenter

A

Høybr./Stovner

-

Bøler 2

2

9-0

 

33


Småjenter

B

Grei 1

-

Fet il

3

7-0

 

34

08.30

Småjenter

B

Hadeland 13-2

-

Bærums Verk 2

1

2-9

 

35


Småjenter

C

Korsvoll

-

Nesøya

2

2-0

 

36


Småjenter

C

Hadeland 14-1

-

Bærum SK 2

3

2-1

 

37

09.00

Småjenter

D

Bærums Verk 1

-

Bøler 1

1

1-1

 

38


Småjenter

D

Skjetten 2

-

Grei 2

2

3-2

 

39


Småjenter

E

Romsås 1

-

Hadeland 14-2

3

1-10

 

40

09.30

Småjenter

E

Bærums Verk 3

-

Manglerud/Abildsø

1

1-0

 

41


Småjenter

F

Bærum SK 1

-

Fjellhamar 2

2

4-0

 

42


Småjenter

F

Hadeland 13-1

-

Skjetten 1

3

5-1

 

43

10.00

Småjenter

A

Romsås 2

-

Høybr./Stovner

1

0-12

 

44


Småjenter

A

Fjellhamar 1

-

Bøler 2

2

9-0

 

45


Småjenter

B

Grei 1

-

Hadeland 13-2

3

10-0

 

46

10.30

Småjenter

B

Fet il

-

Bærums Verk 2

1

3-7

 

47


Småjenter

C

Korsvoll

-

Hadeland 14-1

2

3-2

 

48


Småjenter

C

Nesøya

-

Bærum SK 2

3

0-3

 

49

11.00

Småjenter

D

Bærums Verk 1

-

Skjetten2

1

0-1

 

50


Småjenter

D

Bøler 1

-

Grei 2

2

1-1

 

51


Småjenter

E

Romsås 1

-

Bærums Verk 3

3

1-8

 

52

11.30

Småjenter

E

Hadeland 14-2

-

Manglerud/Abildsø

1

5-2

 

53


Småjenter

F

Bærum SK 1

-

Hadeland 13-1

2

1-1

 

54


Småjenter

F

Fjellhamar 2

-

Skjetten 1

3

2-0

 

55

12.00

Småjenter

A

Bøler 2

-

Romsås 2

1

5-0

 

56


Småjenter

A

Høybr./Stovner

-

Fjellhamar 1

2

5-0

 

57


Småjenter

B

Bærums Verk 2

-

Grei 1

3

3-2

 

58

12.30

Småjenter

B

Hadeland 13-2

-

Fet il

1

0-4

 

59


Småjenter

C

Bærum SK 2

-

Korsvoll

2

3-2

 

60


Småjenter

C

Hadeland 14-1

-

Nesøya

3

0-1

 

61

13.00

Småjenter

D

Grei 2

-

Bærums Verk 1

1

1-1

 

62


Småjenter

D

Skjetten 2

-

Bøler 1

2

3-1

 

63


Småjenter

E

Manglerud/Abildsø

-

Romsås 1

3

13-2

 

64

13.30

Småjenter

E

Bærums Verk 3

-

Hadeland 14-2

1

2-4

 

65


Småjenter

F

Skjetten 1

-

Bærum SK 1

2

1-5

 

66


Småjenter

F

Hadeland 13-1

-

Fjellhamar 2

3

2-1

 

67

14.00

Junior

A

Kurland 1

-

Jutul 2

1

14-1

 

68


Junior

A

Liungen 2

-

Oppegård 1

2

0-3wo

 

69


Junior

B

Liungen 1

-

Hauketo 1

3

2-7

 

70

14.35

Junior

B

Ull./Kisa

-

Kurland 2

1

3-2

 

71


Junior

C

Grei/Linderud 1

-

Oppegård 2

2

5-5

 

72


Junior

C

Lørenskog

-

Jutul 1

3

5-1

 

73

15.10

Junior

D

Hadeland

-

Hauketo 2

1

7-3

 

74


Junior

D

Trosvik

-

Grei/Linderud 2

2

6-0

 

75


Junior

A

Kurland 1

-

Liungen 2

3

3-0wo

 

76

15.45

Junior

A

Jutul 2

-

Oppegård 1

1

1-20

 

77


Junior

B

Liungen 1

-

Ull./Kisa

2

1-7

 

78


Junior

B

Hauketo 1

-

Kurland 2

3

2-3

 

79

16.20

Junior

C

Grei/Linderud 1

-

Lørenskog

1

3-5

 

80


Junior

C

Oppegård 2

-

Jutul 1

2

4-3

 

81


Junior

D

Hadeland

-

Trosvik

3

3-13

 

82

16.55

Junior

D

Hauketo 2

-

Grei/Linderud 2

1

1-6

 

83


Junior

A

Oppegård 1

-

Kurland 1

2

4-10

 

84


Junior

A

Liungen 2

-

Jutul 2

3

0-3wo

 

85

17.30

Junior

B

Kurland 2

-

Liungen 1

1

8-2

 

86


Junior

B

Ull./Kisa

-

Hauketo 1

2

6-2

 

87


Junior

C

Jutul 1


Grei/Linderud 1

3

1-11

 

88

18.05

Junior

C

Lørenskog

-

Oppegård 2

1

7-5

 

89


Junior

D

Grei/Linderud 2

-

Hadeland

2

0-3

 

90


Junior

D

Trosvik

-

Hauketo 2

3

27-0

 

91

18.40

Senior

A

Liungen

-

Skjetten

1

5-8

 

92


Senior

A

OSI

-

Grei/Linderud

2

8-1

 

93


Senior

B

Frei FK 2

-

Manglerud Star 1

3

8-1

 

94

19.15

Senior

B

Hadeland

-

Oppsal

1

8-5

 

95


Senior

C

Kurland 2

-

Frei FK 1

2

1-21

 

96


Senior

C

Lørenskog

-

Grüner

3

6-5

 

97

19.50

Senior

D

Manglerud Star 2

-

Jutul

1

8-8

 

98


Senior

D

Fet il

-

Kurland 1

2

0-3

 

99


Senior

A

Liungen

-

OSI

3

1-7

 

100

20.25

Senior

A

Skjetten

-

Grei/Linderud

1

6-2

 

101


Senior

B

Frei FK 2

-

Hadeland

2

8-3

 

102


Senior

B

Manglerud Star 1

-

Oppsal

3

5-4

 

103

21.00

Senior

C

Kurland 2

-

Lørenskog

1

2-7

 

104


Senior

C

Frei FK 1

-

Grüner

2

13-1

 

105


Senior

D

Manglerud Star 2

-

Fet il

3

9-5

 

106

21.35

Senior

D

Jutul

-

Kurland 1

1

5-8

 

107


Senior

A

Grei/Linderud

-

Liungen

2

2-4

 

108


Senior

A

OSI

-

Skjetten

3

3-9

 

109

22.10

Senior

B

Oppsal

-

Frei FK 2

1

3-8

 

110


Senior

B

Hadeland

-

Manglerud Star 1

2

7-7

 

111


Senior

C

Grüner

-

Kurland 2

3

10-7

 

112

22.45

Senior

C

Lørenskog

-

Frei FK 1

1

3-11

 

113


Senior

D

Kurland 1

-

Manglerud Star 2

2

9-5

 

114


Senior

D

Fet il

-

Jutul

3

2-6

 










 










 

Kampoppsett søndag 1. februar










 

K.nr.

Kl.

Klasse

Pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Bane

Res.

 

115

08.00

Lillejenter

A

Skedsmo Rød

-

Manglerud Star

1

4-2

 

116


Lillejenter

A

Teisen

-

Vålerenga 1

2

1-0

 

117


Lillejenter

B

Grorud

-

Gjelleråsen 2

3

2-2

 

118

08.25

Lillejenter

B

Skedsmo Hvit

-

Lille Tøyen 2

1

5-0

 

119


Lillejenter

C

Kjelsås 2

-

Sagene

2

5-1

 

120


Lillejenter

C

Vålerenga 2

-

Son

3

0-2

 

121

08.50

Lillejenter

D

Gjelleråsen 1

-

Kjelsås 1

1

0-4

 

122


Lillejenter

D

Lille Tøyen 1

-

Eidsvold IF

2

0-3

 

123


Lillejenter

E

Høybråten/Stovner

-

Fenstad

3

0-1

 

124

09.15

Lillejenter

E

Skårer BK

-

Hvam

1

1-2

 

125


Lillejenter

A

Skedsmo Rød

-

Teisen

2

6-2

 

126


Lillejenter

A

Manglerud Star

-

Vålerenga 1

3

2-3

 

127

09.40

Lillejenter

B

Grorud

-

Skedsmo Hvit

1

0-3

 

128


Lillejenter

B

Gjelleråsen 2

-

Lille Tøyen 2

2

2-1

 

129


Lillejenter

C

Kjelsås 2

-

Vålerenga 2

3

6-2

 

130

10.05

Lillejenter

C

Sagene

-

Son

1

1-6

 

131


Lillejenter

D

Gjelleråsen 1

-

Lille Tøyen 1

2

0-1

 

132


Lillejenter

D

Kjelsås 1

-

Eidsvold IF

3

2-0

 

133

10.30

Lillejenter

E

Høybråten/Stovner

-

Skårer BK

1

0-1

 

134


Lillejenter

E

Fenstad

-

Hvam

2

1-3

 

135


Lillejenter

A

Vålerenga 1

-

Skedsmo Rød

3

3-1

 

136

10.55

Lillejenter

A

Teisen

-

Manglerud Star

1

2-0

 

137


Lillejenter

B

Lille Tøyen 2

-

Grorud

2

5-0

 

138


Lillejenter

B

Skedsmo Hvit

-

Gjelleråsen 2

3

2-0

 

139

11.20

Lillejenter

C

Son

-

Kjelsås 2

1

1-4

 

140


Lillejenter

C

Vålerenga 2

-

Sagene

2

4-0

 

141


Lillejenter

D

Eidsvold IF

-

Gjelleråsen 1

3

0-2

 

142

11.45

Lillejenter

D

Lille Tøyen 1

-

Kjelsås 1

1

0-7

 

143


Lillejenter

E

Hvam

-

Høybråten/Stovner

2

6-2

 

144


Lillejenter

E

Skårer BK

-

Fenstad

3

1-1

 

145

12.10

Småjenter

1/8-del

Korsvoll

-

Grei 1

1

3-7

 

146


Småjenter

1/8-del

Bærum SK 1

-

Bærums Verk 3

2

0-2

 

147


Småjenter

1/8-del

Bærum SK 2

-

Fjellhamar 1

3

2-2co

 

148

12.40

Småjenter

1/8-del

Grei 2

-

Hadeland 13-1

1

1-2

 

149


Jenter

1/8-del

Nesodden

-

Lier IF 2

2

2-0

 

150


Jenter

1/8-del

Lørenskog

-

Lier IF 1

3

4-2

 

151

13.10

Småjenter

1/4-del

Høybråten/Stovner

-

Grei 1

1

4-6

 

152


Småjenter

1/4-del

Skjetten 2

-

Bærums Verk 3

2

2-1

 

153


Småjenter

1/4-del

Bærums Verk 2

-

Fjellhamar 1

3

3-0

 

154

13.40

Småjenter

1/4-del

Hadeland 14-2

-

vinner kamp nr. 148

1

3-0

 

155


Jenter

1/4-del

Holmlia 2

-

Frigg 4

2

3str-3

 

156


Jenter

1/4-del

Holmlia 1

-

Nesodden

3

0-2

 

157

14.10

Jenter

1/4-del

Bærums verk 1

-

Kurland 2

1

5-0

 

158


Jenter

1/4-del

Kurland 1

-

Lørenskog

2

7-2

 

159


Junior

1/4-del

Kurland 1

-

Hadeland

3

11-1

 

160

14.45

Junior

1/4-del

Ullens./Kisa

-

Grei/Linderud 1

1

2-13

 

161


Junior

1/4-del

Lørenskog

-

Kurland 2

2

10-0

 

162


Junior

1/4-del

Trosvik

-

Oppegård 1

3

7-5

 

163

15.20

Senior

1/4-del

Skjetten

-

Jutul

1

7-6

 

164


Senior

1/4-del

Frei 2

-

Lørenskog

2

3-2

 

165


Senior

1/4-del

Frei1

-

Hadeland

3

14-2

 

166

15.55

Senior

1/4-del

Kurland

-

OSI

1

3-2

 

167


Småjenter

semi

Grei 1

-

Skjetten 2

2

8-0

 

168


Småjenter

semi

Bærums verk 2

-

Hadeland 14-2

3

8-2

 

169

16.30

Jenter

semi

Holmlia 2

-

Nesodden

2

3-4

 

170


Jenter

semi

Bærums verk 1

-

Kurland 1

3

5-3

 

171

17.00

Junior

semi

Kurland 1

-

Grei Linderud 1

2

5-3

 

172


Junior

semi

Lørenskog

-

Trosvik

3

4-6

 

173

17.35

Senior

semi

Skjetten

-

Frei 2

2

3-5

 

174


Senior

semi

Frei 1

-

Kurland 1

3

14-3

 

175

18.10

Småjenter

finale

Grei 1

-

Bærums verk 2

2

11-2

 

176


Jenter

finale

Nesodden

-

Bærums verk 1

3

2-4

 

177

18.40

Junior

finale

Kurland 1

-

Trosvik

2

7-9

 

178


Senior

finale

Frei 2

-

Frei 1

3

2-13

 

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n