Klikk på skriverikonet i høyre hjørne for utskriftsvennlig versjon. 

Kampoppsett fredag 11. januar

K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
1 17.30 Senior B A Løvenstad Elite - Lindeberg 1 6-2
2   Senior B A Nordre Eidsvoll - Fjellhamar 2 0-3wo
3   Senior B B Teisen - YRUIL 2 3 18-1
4 18.05 Senior B B Valstad - Strømmen 1 2-2
5   Senior B C Lokomotiv Oslo 2 - Kurland 2 2-6
6   Senior B C YRUIL 1 - Nannestad 3 3-3
7 18.40 Senior A A Jardar 2 - Vålerenga 1 0-8
8   Senior A A Kløfta - Kurland 1 2 1-3
9   Senior A B Fjellhamar 2 - Ellingsrud 3 4-1
10 19.15 Senior A B Vestli - Jardar 1 1 3-0wo
11   Senior A C Løvenstad - Fjellhamar 1 2 1-5
12   Senior A C Kurland 2 - Turk Genclik 3 4-2
13 19.50 Senior B A Løvenstad Elite - Nordre Eidsvoll 1 3-0wo
14   Senior B A Lindeberg - Fjellhamar 2 3-3
15   Senior B B Teisen - Valstad 3 5-4
16 20.25 Senior B B YRUIL 2 - Strømmen 1 2-10
17   Senior B C Lokomotiv Oslo 2 - YRUIL 1 2 7-3
18   Senior B C Kurland - Nannestad 3 6-4
19 21.00 Senior A A Kløfta - Jardar 2 1 3-6
20   Senior A A Kurland 1 - Vålerenga 2 7-2
21   Senior A B Fjellhamar 2 - Vestli 3 4-2
22 21.35 Senior A B Ellingsrud - Jardar 1 1 3-0wo
23   Senior A C Løvenstad - Kurland 2 2 5-4
24   Senior A C Fjellhamar 1 - Turk Genclik 3 2-2
25 22.10 Senior B A Fjellhamar - Løvenstad Elite 1 3-4
26   Senior B A Nordre Eidsvoll - Lindeberg 2 0-3wo
27   Senior B B Strømmen - Teisen 3 4-5
28 22.45 Senior B B Valstad - YRUIL 2 1 11-4
29   Senior B C Nannestad - Lokomotiv Oslo 2 2 3-7
30   Senior B C YRUIL 1 - Kurland 3 3-10
31 23.20 Senior A A Jardar 2 - Kurland 1 1 4-7
32   Senior A A Vålerenga - Kløfta 2 3-3
33   Senior A B Jardar 1 - Fjellhamar 2 3 0-3wo
34 22.10 Senior A B Vestli - Ellingsrud 2
4-2
35  23.20 Senior A C Turk Genclik - Løvenstad 3
2-5
36  23.55 Senior A C Kurland 2 - Fjellhamar 1 3
2-5
                 

Kampoppsett lørdag 12. januar

K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag   Bortelag Bane Res.
37 08.00 Smågutt A Lyn 1 - Kurland 95 1 5-4
38   Smågutt A Bjørndal 1 - Grüner 2 2 3-7
39   Smågutt B Lyn 2 - Huk 1 3 1-4
40 08.30 Smågutt B Bærums Verk 4 - Holmlia 2 1 0-8
41   Smågutt C Kurland 94 - Lyn 3 2 5-3
42   Smågutt C Høybråten/Stovner 2 - Bærums Verk 3 3 6-2
43 09.00 Smågutt D Bjørndal 2 - Grüner 1 1 0-12
44   Smågutt D Bærums Verk 1 - Lyn 4 2 4-5
45   Smågutt E Høybråten/Stovner 1 - Lyn 7
3 8-3
46 09.30 Smågutt E Lyn 5 - Ullern 1 3-6
47   Smågutt F Lyn 6 - Holmlia 1 2 1-7
48   Smågutt F Vansjø/Svinndal - Bærums Verk 2 3 4-0
49 10.00 Smågutt A Lyn 1 - Bjørndal 1 1 3-1
50   Smågutt A Kurland 95 - Grüner 2 2 0-6
51   Smågutt B Lyn 2 - Bærums Verk 4 3 2-1
52 10.30 Smågutt B Huk 1 - Holmlia 2 1 1-5
53   Smågutt C Kurland 94 - Høybråten/Stovner 2 2 2-5
54   Smågutt C Lyn 3 - Bærums Verk 3 3 6-3
55 11.00 Smågutt D Bjørndal 2 - Bærums Verk 1 1 5-4
56   Smågutt D Grüner 1 - Lyn 4 2 15-0
57   Smågutt E Høybråten/Stovner 1 - Lyn 5 3 11-1
58 11.30 Smågutt E Lyn 7
- Ullern 1 3-1
59   Smågutt F Lyn 6 - Vansjø/Svinndal 2 1-1
60   Smågutt F Holmlia 1 - Bærums Verk 2 3 10-1
61 12.00 Smågutt A Grüner 2 - Lyn 1 1 3-0
62   Smågutt A Bjørndal 1 - Kurland 95 2 5-3
63   Smågutt B Holmlia 2 - Lyn 2 3 8-2
64 12.30 Smågutt B Bærums Verk 4 - Huk 1 1 2-11
65   Smågutt C Bærums Verk 3 - Kurland 94 2 2-8
66   Smågutt C Høybråten/Stovner 2 - Lyn 3 3 6-4
67 13.00 Smågutt D Lyn 4 - Bjørndal 2 1 4-1
68   Smågutt D Bærums Verk 1 - Grüner 1 2 0-12
69   Smågutt E Ullern - Høybråten/Stovner 1 3 2-5
70 13.30 Smågutt E Lyn 5 - Lyn 7
1 3-6
71   Smågutt F Bærums Verk 2 - Lyn 6 2 2-13
72   Smågutt F Vansjø/Svinndal - Holmlia 1 3 4-4
73 14.00 Gutt A Kjelsås 1 - Ullern 92-2 1 7-3
74   Gutt A Kurland 3 - Ready 2 2-3
75   Gutt B Nannestad - Kjelsås 2 3 5-2
76 14.30 Gutt B Hauger 1 - Ullern 93-2 1 2-5
77   Gutt C Kurland 1 - Gjelleråsen 2 0-3
78   Gutt C Kjelsås 3 - Bærums Verk  3 2-5
79 15.00 Gutt D Hauger 2 - Ullern 92-1 1 0-5
80   Gutt D Kurland 2 - Løvenstad/Enebakk 2 4-3
81   Gutt E Korsvoll - Huk 3 5-5
82 15.30 Gutt E Ullern 93-1 - Kjelsås 4 1 9-1
83   Gutt A Kjelsås 1 - Kurland 3 2 9-0
84   Gutt A Ullern 92-2 - Ready 3 3-4
85 16.00 Gutt B Nannestad - Hauger 1 1 7-0
86   Gutt B Kjelsås 2 - Ullern 93-2 2 5-5
87   Gutt C Kurland 1 - Kjelsås 3 3 12-1
88 16.30 Gutt C Gjelleråsen - Bærums Verk  1 6-1
89   Gutt D Hauger 2 - Kurland 2 2 2-7
90   Gutt D Ullern 92-1 - Løvenstad/Enebakk 3 7-4
91 17.00 Gutt E Korsvoll - Ullern 93-1 1 2-2
92   Gutt E Huk - Kjelsås 4 2 11-0
93   Gutt A Ready   Kjelsås 1 3 2-6
94 17.30 Gutt A Kurland 3 - Ullern 92-2 1 6-4
95   Gutt B Ullern 93-2 - Nannestad 2 1-5
96   Gutt B Hauger 1 - Kjelsås 2 3 5-1
97 18.00 Gutt C Bærums Verk  - Kurland 1 1 1-3
98   Gutt C Kjelsås 3 - Gjelleråsen 2 0-3
99   Gutt D Løvenstad/Enebakk - Hauger 2 3 6-3
100 18.30 Gutt D Kurland 2 - Ullern 92-1 1 3-2
101   Gutt E Kjelsås 4 - Korsvoll 2 2-11
102   Gutt E Ullern 93-1 - Huk 3 1-8
103 19.00 Junior A Ekholt 1 - Ljan 2 1 6-1
104   Junior A Høybråten/Stovner B - Strømmen 1 2 3-13
105   Junior B Lillestrøm 3 - Ekholt 2 3 2-6
106 19.35 Junior B Huk - Høybråten/Stovner A 1 4-3
107   Junior C Ljan 1 - Ekholt 3 2 4-3
108   Junior C Løvenstad RY1 - Vestli 3 3-8
109 20.10 Junior D Vålerenga - Strømmen 2 1 7-0
110   Junior D Løvenstad R/Y 2 - Kløfta 2 2-5
111   Junior A Ekholt 1 - Høybråten/Stovner B 3 14-2
112 20.45 Junior A Ljan 2 - Strømmen 1 1 8-5
113   Junior B Lillestrøm 3 - Huk 2 5-7
114   Junior B Ekholt 2 - Høybråten/Stovner A 3 8-3
115 21.20 Junior C Ljan 1 - Løvenstad RY1 1 4-6
116   Junior C Ekholt 3 - Vestli 2 0-14
117   Junior D Strømmen 2 - Kløfta 3 4-3
118 21.55 Junior D Vålerenga - Løvenstad R/Y 2 1 9-3
119   Junior A Strømmen 1 - Ekholt 1 2 4-9
120   Junior A Høybråten/Stovner B - Ljan 2 3 2-12
121 22.30 Junior B Høybråten/Stovner A - Lillestrøm 3 1 12-2
122   Junior B Huk - Ekholt 2 2 2-4
123   Junior C Vestli - Ljan 1 3 5-5
124 23.05 Junior C Løvenstad RY1 - Ekholt 3 1 6-4
125   Junior D Kløfta - Vålerenga 2 4-6
126   Junior D Løvenstad R/Y 2 - Strømmen 2 3 2-10
                 


Kampoppsett søndag 13. januar
 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res.
127 08.00 Lillegutt 96 A Kurland - Skedsmo blekks. blå 1 4-1
128   Lillegutt 96 A Grei hvit - Fet puma 2 7-2
129   Lillegutt 96 B Skedsmo blekks. gul - Fet g96h 3 4-2
130 08.25 Lillegutt 96 B Grei blå - Oppsal 1 0-3
131   Lillegutt 97 A Ready the Snakes - Huk 1 2 1-5
132   Lillegutt 97 A Kurland rød - Fjellhamar 2 3 1-5
133 08.50 Lillegutt 97 B Kurland Hvit - Fjellhamar 1 1 5-4
134   Lillegutt 97 B Huk 2 - Holmlia 2 4-6
135   Lillegutt 96 A Kurland - Grei hvit 3 3-4
136 09.15 Lillegutt 96 A Fet puma - Ullern all stars 1 4-1
137   Lillegutt 96 B Skedsmo blekks. gul - Grei blå 2 1-7
138   Lillegutt 96 B Fet g96h - Oppsal 3 2-3
139 09.40 Lillegutt 97 A Fjellhamar 2 - Ready the Snakes 1 3-2
140   Lillegutt 97 A Huk 1 - Grei 2 3-0wo
141   Lillegutt 97 B Kurland Hvit - Huk 2 3 3-3
142 10.05 Lillegutt 97 B Fjellhamar 1 - Holmlia 1 5-4
143   Lillegutt 96 A Ullern all stars - Kurland 2 2-0
144   Lillegutt 96 A Skedsmo blekks. blå - Grei hvit 3 1-11
145 10.30 Lillegutt 96 B Oppsal - Skedsmo blekks. gul 1 3-2
146   Lillegutt 96 B Grei blå - Fet g96h 2 4-1
147   Lillegutt 97 A Ready the Snakes - Kurland rød 3 4-1
148 10.55 Lillegutt 97 A Grei - Fjellhamar 2 1 0-3wo
149   Lillegutt 97 B Holmlia - Kurland Hvit 2 3-0
150   Lillegutt 97 B Huk 2 - Fjellhamar 1 3 6-2
151 11.20 Lillegutt 96 A Fet puma - Kurland 1 4-1
152   Lillegutt 96 A Ullern all stars - Skedsmo blekks. blå 2 9-4
153   Lillegutt 97 A Huk 1 - Kurland rød 3 5-2
154 11.45 Lillegutt 97 A Grei - Ready the Snakes 1 0-3wo




Sluttspill

K.nr. Kl. Klasse   Hjemmelag   Bortelag Bane Res.
155  11.45 Smågutt 1/8-del Kurland - Huk 1 2 4-7
156   Smågutt 1/8-del Holmlia 1 - Lyn 7 3 9-0
157 12.15 Smågutt 1/8-del Høybråten/Stovner 2 - Lyn 1 1 2-5
158   Smågutt 1/8-del Lyn 4 - Vansjø/Svinndal 2 1-4
159   Gutt 1/8-del Kurland 1 - Ullern 92-1 3 6-2
160 12.45 Gutt 1/8-del Ullern  93-2 - Korsvoll 1 2-1
161   Smågutt 1/4-del Grüner 2 - Huk 1 2 3-4
162   Smågutt 1/4-del Grüner 1 - Holmlia 1 3 0-8
163 13.15 Smågutt 1/4-del Holmlia 2
- Lyn 1
1 6-0
164   Smågutt 1/4-del Høybråten/Stovner 1 - Vansjø/Svinndal 2 1-3
165   Gutt 1/4-del Kjelsås 1 - Huk 3 2-5
166 13.45 Gutt 1/4-del Nannestad - Kurland 1
1 6-3
167   Gutt 1/4-del Gjelleråsen - Ready 2 4-0
168   Gutt 1/4-del Kurland 2 - Ullern 93-2 3 1-6
169 14.15 Junior 1/4-del Ekholt 1   Strømmen 2 1 13-4
170   Junior 1/4-del Ekholt 2   Løvenstad RY 1 2 8-3
171   Junior 1/4-del Vestli   Huk 3 8-1
172 14.50 Junior 1/4-del Vålerenga   Strømmen 1 1 8-2
173   Senior B 1/4-del Løvenstad - Strømmen 2 3-2
174   Senior B 1/4-del Fjellhamar - Lokomotiv Oslo 2 3 3-2
175 15.25 Senior A 1/4-del Kurland 1 - Vestli 2 8-3
176   Senior A 1/4-del Vålerenga - Løvenstad 3 5-3
177 16.00 Smågutt semi Huk 1 - Holmlia 1 2 1-8
178   Smågutt semi Holmlia 2
- Vansjø/Svinndal 3 1-0
179 16.30 Gutt semi Huk - Nannestad 2 6-2
180   Gutt semi Gjelleråsen - Ullern 93-2 3 1-4
181 17.00 Junior semi Ekholt 1 - Ekholt 2
2 8-5
182   Junior semi Vestli - Vårlerenga 3 7-2
183 17.35 Senior B semi Kurland - Løvenstad Elite 2 2-4
184   Senior B semi Teisen - Fjellhamar 3 9-5
185 18.10 Senior A semi Fjellhamar1 - Kurland 1 2 7-6eeo
186   Senior A semi Fjellhamar  2 - Vålerenga 3 5-1
187 18.45 Smågutt finale Holmlia 1 - Holmlia 2 2 9-1
188   Gutt finale Huk - Ullern 93-2 3 4-1
189 19.15 Junior finale Ekholt 1 - Vestli 2 5-2
190   Senior B finale Løvenstad Elite - Teisen 3 11-3
191 19.50 Senior A finale Fjellhamar 1 - Fjellhamar 2 3 10-3

 

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n