Kampoppsett fredag 1. februar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res
1 17.30 Senior A Skjetten fotball 1 - Oppsal IF Fotball 1  5-1
2   Senior A Fet IL - Manglerud Star 2 2  0-10
3   Senior B Manglerud Star 1 - Lillestrøm Fram FC 3  5-1
4 18.05 Senior B Ullern IF   Oslo Studentene 1  5-3
5   Senior C Grei Linderud - Nannestad IL 2  2-2
6   Senior C Fossum - Kurland FK 2 3  0-7
7 18.40 Senior D Skjetten fotball 2 - Bøler IF 1  2-2
8   Senior D Fjellhamar FK - Mysen IF 1 2  3-2
9   Senior E Hadeland KFK - Rælingen 3  7-0
10 19.15 Senior E KFUM-kam, Oslo - Kurland FK 1 1  1-6
11   Senior A Skjetten fotball 1 - Fet IL 2  6-1
12   Senior A Oppsal IF Fotball - Manglerud Star 2 3  2-2
13 19.50 Senior B Manglerud Star 1 - Ullern IF 1  2-6
14   Senior B Lillestrøm Fram FC - Oslo Studentene 2  2-3
15   Senior C Nannestad IL - Kurland FK 2 3  2-5
16 20.25 Senior C Grei Linderud - Fossum 1  4-1
17   Senior D Skjetten fotball 2 - Fjellhamar FK 2  1-4
18   Senior D Bøler IF - Mysen IF 1 3  1-3
19 21.00 Senior E Hadeland KFK - KFUM-kam, Oslo 1  3-7
20   Senior E Rælingen - Kurland FK 1 2  1-3
21   Senior A Manglerud Star 2 - Skjetten fotball 1 3  4-5
22 21.35 Senior A Fet IL - Oppsal IF Fotball 1  1-9
23   Senior B Oslo Studentene - Manglerud Star 1 2  2-6
24   Senior B Ullern IF - Lillestrøm Fram FC 3  8-2
25 22.10 Senior C Kurland FK 2 - Grei Linderud 1  3-3
26   Senior C Fossum - Nannestad IL 2  4-2
27   Senior D Mysen IF 1 - Skjetten fotball 2 3  3-2
28 22.45 Senior D Fjellhamar FK - Bøler IF 1  1-0
29   Senior E Kurland FK 1 - Hadeland KFK 2  3-4
30   Senior E KFUM-kam, Oslo - Rælingen 3  6-0

 

Lørdag 2. feb



 2. februar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res
31 08.00 Lillejenter A Lørenskog 1 - VIFJ97 Crazy Girls 1  5-0
32   Lillejenter A Kjelsås IL - Fjellhamar IL 2 2  1-3
33   Lillejenter A Kurland FK - Nesøya IL 2 3  1-2
34 08.25 Lillejenter B Lørenskog 2 - Fjellhamar IL 1 1  2-1
35   Lillejenter B Ski IL - Nesøya IL 1 2  0-1
36   Småjenter A Skjetten Fotball - Grorud IL 2 3  1-1
37 08.55 Småjenter A Høybråten & Stovner - Hadeland KFK 3 1  5-1
38   Småjenter B Rustad - MS/Abildsø 1 2  1-2
39   Småjenter B Fjellhamar FK j 95 2 - Oppsal fotball 3  1-4
40 09.25 Småjenter C Hadeland KFK 2 - Nesodden IF 1 1  1-6
41   Småjenter C Frigg Oslo FK 2 - Fjellhamar FK j 95 1 2  2-1
42   Lillejenter A Lørenskog 1 - Kjelsås IL 3  8-0
43 09.55 Lillejenter A VIFJ97 Crazy Girls - Kurland FK 1  0-3
44   Lillejenter A Fjellhamar IL 2 - Nesøya IL 2 2  1-5
45   Lillejenter B Lørenskog 2 - Ski IL 3  1-1
46 10.20 Lillejenter B Fjellhamar IL 1 - Nesøya IL 1 1  1-4
47   Småjenter A Skjetten Fotball - Høybråten & Stovner 2  3-4
48   Småjenter A Grorud IL 2 - Hadeland KFK 3 3  1-3
49 10.50 Småjenter B Rustad - Fjellhamar FK j 95 2 1  3-1
50   Småjenter B MS/Abildsø 1 - Oppsal fotball 2  3-1
51   Småjenter C Hadeland KFK 2 - Frigg Oslo FK 2 3  1-1
52 11.20 Småjenter C Nesodden IF 1 - Fjellhamar FK j 95 1 1  3-1
53   Lillejenter A Nesøya IL 2 - Lørenskog 1 2  3-7
54   Lillejenter A Fjellhamar IL 2 - VIFJ97 Crazy Girls 3  6-2
55 11.50 Lillejenter A Kurland FK - Kjelsås IL 1  2-0
56   Lillejenter B Nesøya IL 1 - Lørenskog 2 2  1-4
57   Lillejenter B Ski IL - Fjellhamar IL 1 3  3-0
58 12.15 Småjenter A Hadeland KFK 3 - Skjetten Fotball 1  1-4
59   Småjenter A Høybråten & Stovner - Grorud IL 2 2  6-2
60   Småjenter B Fjellhamar FK j 95 2 - MS/Abildsø 1 3  3-2
61 12.45 Småjenter B Oppsal fotball - Rustad 1  1-0
62   Småjenter C Fjellhamar FK j 95 1 - Hadeland KFK 2 2  3-3
63   Småjenter C Frigg Oslo FK 2 - Nesodden IF 1 3  0-2
64 13.15 Småjenter D Frigg Oslo SK4 - Hadeland KFK 1 1  2-1
65   Småjenter D Bruvoll BK - Skedsmo jenter 95 2  3-4
66   Småjenter E Frigg Oslo FK 3 - Kurland FK 1 3  0-5
67 13.45 Småjenter E Linderud-Hasle/Lør. 1 - Hadeland KFK 5 1  2-3
68   Småjenter F MS/Abildsø 2 - Grorud IL 1 2  0-2
69   Småjenter F Hurdal IL - Korsvoll blå 3  3-1
70 14.15 Småjenter G Hadeland KFK 4 - Kolbotn IL 1 1  0-6
71   Småjenter G Grüner IL - Linderud-Hasle/Lør. 2 2  0-2
72   Småjenter H Kurland FK 2 - Korsvoll hvit 3  6-1
73 14.45 Småjenter H Linderud-Hasle/Lør. 3 - Frigg Oslo FK 1 1  0-2
74   Småjenter D Frigg Oslo SK4 - Bruvoll BK 2  4-0
75   Småjenter D Hadeland KFK 1 - Skedsmo jenter 95 3  6-1
76 15.15 Småjenter E Frigg Oslo FK 3 - Linderud-Hasle/Lør. 1 1  4-1
77   Småjenter E Kurland FK 1 - Hadeland KFK 5 2  3-0
78   Småjenter F MS/Abildsø 2 - Hurdal IL 3  2-0
79 15.45 Småjenter F Grorud IL 1 - Korsvoll blå 1  3-0
80   Småjenter G Hadeland KFK 4 - Grüner IL 2  6-0
81   Småjenter G Kolbotn IL 1 - Linderud-Hasle/Lør. 2 3  4-2
82 16.15 Småjenter H Linderud-Hasle/Lør. 3 - Kurland FK 2 1  1-2
83   Småjenter H Frigg Oslo FK 1 - Korsvoll hvit 2  4-0
84   Småjenter D Skedsmo jenter 95 - Frigg Oslo SK4 3  1-2
85 16.45 Småjenter D Bruvoll BK - Hadeland KFK 1 1  3-5
86   Småjenter E Hadeland KFK 5 - Frigg Oslo FK 3 2  1-3
87   Småjenter E Linderud-Hasle/Lør. 1 - Kurland FK 1 3  2-1
88 17.15 Småjenter F Korsvoll blå - MS/Abildsø 2 1  0-4
89   Småjenter F Hurdal IL - Grorud IL 1 2  0-2
90   Småjenter G Linderud-Hasle/Lør. 2 - Hadeland KFK 4 3  1-0
91 17.45 Småjenter G Grüner IL - Kolbotn IL 1 1  0-7
92   Småjenter H Korsvoll hvit - Linderud-Hasle/Lør. 3 2  0-3
93   Småjenter H Kurland FK 2 - Frigg Oslo FK 1 3  5-3
94 18.15 Junior A Skjeberg SK 1 - Oppegård 3 1  3-2
95   Junior A Hadeland KFK - Kurland FK 2 2  3-1
96   Junior B Grei Linderud 1 - Oppegård 2 3  6-1
97 18.50 Junior B Eidsvold IF - Skjeberg SK 2 1  0-3
98   Junior C Borgen/K 1 - Ullensaker/Kisa 2  3-1
99   Junior C Oppegård 1 - Grei Linderud 2 3  0-5
100 19.25 Junior D Hauketo IF - KFUM-kam, Oslo 1  0-3
101   Junior D Kurland FK 1 - Borgen/K 2 2  6-1
102   Junior A Skjeberg SK 1 - Hadeland KFK 3  3-6
103 20.00 Junior A Oppegård 3 - Kurland FK 2 1  0-1
104   Junior B Grei Linderud 1 - Eidsvold IF 2  5-0
105   Junior B Oppegård 2 - Skjeberg SK 2 3  0-7
106 20.35 Junior C Borgen/K 1 - Oppegård 1 1  2-5
107   Junior C Ullensaker/Kisa - Grei Linderud 2 2  2-1
108   Junior D Hauketo IF - Kurland FK 1 3  2-8
109 21.10 Junior D KFUM-kam, Oslo - Borgen/K 2 1  4-6
110   Junior A Kurland FK 2 - Skjeberg SK 1 2  3-2
111   Junior A Hadeland KFK - Oppegård 3 3  11-2
112 21.45 Junior B Skjeberg SK 2 - Grei Linderud 1 1  2-0
113   Junior B Eidsvold IF - Oppegård 2 2  4-5
114   Junior C Grei Linderud 2 - Borgen/K 1 3  5-1
115 22.20 Junior C Oppegård 1 - Ullensaker/Kisa 1  3-2
116   Junior D Borgen/K 2 - Hauketo IF 2  2-0
117   Junior D Kurland FK 1 - KFUM-kam, Oslo 3  6-3

 

Søndag 3.feb m/sluttspill og finaler

Kampoppsett  m/sluttspill og finaler søndag 3.februar
                 
K.nr. Kl. Klasse Pulje Hjemmelag - Bortelag Bane Res
118 08.00 Jenter A Løvenstad/Rælingen 1 - Oppsal fotball 2 1  1-0
119   Jenter A Nittedal IL - Grei Fotball 2  1-2
120   Jenter B Huk FK - Løvenstad/Rælingen 2 3  1-8
121 08.30 Jenter B Bærums Verk IF 1 - Hauketo IF 1  5-3
122   Jenter C Hadeland KFK 1 - Fjellhamar FK 1 2  0-0
123   Jenter C Holmlia 2 - Oppsal fotball 1 3  15-0
124 09.00 Jenter D Hurdal IL - Bærums Verk IF 2 1  0-0
125   Jenter D Hadeland KFK 2 - Fjellhamar FK 2 2  1-10
126   Jenter A Grei Fotball - Holmlia 1 3  3-3
127 09.30 Jenter A Oppsal fotball 2 - Nittedal IL 1  1-0
128   Jenter B Huk FK   Bærums Verk IF 1 2  1-9
129   Jenter B Løvenstad/Rælingen 2   Hauketo IF 3  3-0
130 10.00 Jenter C Hadeland KFK 1 - Holmlia 2 1  4-4
131   Jenter C Fjellhamar FK 1 - Oppsal fotball 1 2  7-0
132   Jenter D Hurdal IL - Hadeland KFK 2 3  3-3
133 10.30 Jenter D Bærums Verk IF 2 - Fjellhamar FK 2 1  0-5
134   Jenter A Grei Fotball - Løvenstad/Rælingen 1 2  1-1
135   Jenter A Holmlia 1 - Nittedal IL 3  0-0
136 11.00 Jenter B Hauketo IF - Huk FK 1  4-3
137   Jenter B Bærums Verk IF 1 - Løvenstad/Rælingen 2 2  3-4
138   Jenter C Holmlia 2 - Fjellhamar FK 1 3  4-5
139 11.30 Jenter C Oppsal fotball 1 - Hadeland KFK 1 1  0-12
140   Jenter D Fjellhamar FK 2 - Hurdal IL 2  7-1
141   Jenter D Hadeland KFK 2 - Bærums Verk IF 2 3  1-3
142 12.00 Jenter A Oppsal fotball 2   Holmlia 1 1  2-3
143   Jenter A Nittedal IL   Løvenstad/Rælingen 1 2  0-3
144   Småjenter 1/8-del Skjetten - Frigg Oslo 1 3  2-1
145 12.30 Småjenter 1/8-del M/S Abildsø 1
- Linderud Hasle/Løren 2 1  0-2
146   Småjenter 1/8-del Nesodden
- M/S Abildsø 2 2  4-2
147   Småjenter 1/8-del Frigg Oslo 4 - Frigg Oslo 3 3  2-0
148 13.00 Jenter A Løvenstad/Rælingen 1   Holmlia 1 1  2-2
149   Jenter A Grei Fotball   Oppsal fotball 2 2  2-1
150   Småjenter 1/8-del Kurland 1 - Hadeland 1 3  7-0
151 13.30 Småjenter 1/8-del Grorud 1 - Frigg/Oslo 2
1  1-0
152   Småjenter 1/8-del Kolbotn 1 - Oppsal 2  5-3
153   Småjenter 1/8-del Kurland 2 - Høybråten/Stovner
3  0-4
154 14.00 Senior 1/8-del Grei Linderud - Mysen IF 1
1 4-2
155   Senior 1/8-del Manglerud Star 1 - KFUK-kam, Oslo 2  6-3
156   Småjenter 1/4-del Skjetten - Linderud/Hasle/Løren 3  3-0
157 14.35 Småjenter 1/4-del Nesodden - Frigg Oslo 4 1  2-0
158   Småjenter 1/4-del Kurland 1 - Grorud 1
2  4-0
159   Småjenter 1/4-del Kolbotn 1
- Høybråten/Stovner 3  3-6
160 15.05 Jenter 1/4-del Løvenstad/Rælingen 1 - Bæriums verk 2 1  0-2
161   Jenter 1/4-del Løvenstad/Reælingen2 - Hadeland 1 2  4-2
162   Jenter 1/4-del Fjellhamar 1 - Bærums verk 1 3  0-4
163 15.35 Jenter 1/4-del Fjellhamar 2 - Grei fotball 1  4-2
164   Junior 1/4-del Hadeland KFK - Borgen/K2 2  12-0
165   Junior 1/4-del Skjeberg SK 2 - Oppegård 1 3  7-0
166 16.10 Junior 1/4-del Grei Linderud 2 - Grei Linderud 1 1  0-5
167   Junior 1/4-del Kurland 1 - Kurland 2
2  2-0
168   Senior 1/4-del Skjetten 1 - Kurland 1 3  5-1
169 16.45 Senior 1/4-del Ullern - Grei Linderud 1  5-2
170   Senior 1/4-del Kurland 2 - Manglerud Star 2 2  5-4
171   Senior 1/4-del Fjellhamar - Manglerud Star 1 3  3-6
172 17.20 Småjenter semi Skjetten - Nesodden 2  2-3eeo
173   Småjenter semi Kurland 1 - Høybråten/Stovner 3  3-1
174 17.50 Jenter semi Bærums verk 2 - Løvenstad/Rælingen2 2  0-3
175   Jenter semi Bærums verk 1 - Fjellhamar  2 3  2-0
176 18.20 Junior semi Hadeland - Skjeberg 2

2 

 1-2
177   Junior semi Grei Linderud 1 - Kurland 1
  7-1
178 18.55 Senior semi Skjetten 1 - Ullern 2 4-3eeo 
179   Senior semi Kurland 2
- Manglerud Star 1
3  6-4
180 19.30 Småjenter finale Kurland 1 - Nesodden 2  1-2eeo
181   Jenter finale Løvenstad/Rælingen 2
- Bærums Verk 1
3  2-4
182 20.00 Junior finale Skjeberg 2 - Grei/Linderud 1 2  2-0
183   Senior finale Skjetten 1 - Kurland 2 3  8-2

 

Del dette innlegget:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

Besøk oss

Utleie Parken

Parken

Klubbhuset

klubbhus20070721

Grasrotandelen

grasrotandele 2n