Kurlandsparken
En vinterdag
Kurlandsparken
Nå!
Kurlandsparken
En sommerdag
logo_afk.gif5'er lagene ble meldt på til seriespill i kveld. Vi stiller med to lag i klasse G7, G8, G9 og G10. I jenteklassen stiller vi med ett lag i klassene J8, J9 og J10. Vi venter med å melde på lag i J7. Jenter født 1999 trener og spiller foreløpig med 88-jentene.

logo_afk.gif5'er lagene ble meldt på til seriespill i kveld. Vi stiller med to lag i klasse G7, G8, G9 og G10. I jenteklassen stiller vi med ett lag i klassene J8, J9 og J10. Vi venter med å melde på lag i J7. Jenter født 1999 trener og spiller foreløpig med 88-jentene.

 

 

OPPGJøR FOR PåMELDING TIL MINISERIENE 2006
KLUBB:Kurland FK 
LAGSAVGIFTER
Ant. lagKlasseAlder/åra kr.Tot. kr.
2Minigutt10300600
2Minigutt9300600
2Minigutt8300600
2Minigutt7300600
1Minijente10300300
1Minijente9300300
1Minijente8300300
0Minijente73000
11  Sum total:3 300
LAGSFORSIKRING FOR MINILAG
(+ lillegutt/jente) dekkes av Norges Idrettsforbund.   

Del dette innlegget:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInShare with friends

This content has been locked. You can no longer post any comment.

Kommende aktiviteter

Styremøte
tirsdag 17 september, 19:00 - 21:00
Trenerforum
tirsdag 24 september, 19:00 - 20:30
Formiddagstreff
torsdag 26 september, 10:30 - 14:00
Styremøte
tirsdag 15 oktober, 19:00 - 21:00

Kommende kamper

G 15 - Ull/Kisa 2
søndag 15 september, 16:00 - 17:30
G 2007 - Gjerdrum (7B)
mandag 16 september, 18:30 - 19:40
G 14 2 - Strømmen (7A)
mandag 16 september, 18:30 - 19:40
MS 2 - Sand
tirsdag 17 september, 20:15 - 22:00
J 2007 - Gjelleråsen (7A)
onsdag 18 september, 18:00 - 19:10
MS - Holter
torsdag 19 september, 20:15 - 22:00
G 13 - Fjellhamar (9'er)
søndag 22 september, 16:00 - 17:15
G 16 - Kløfta
søndag 22 september, 17:15 - 18:30

webcam

Vær

VinterCup

fjellhamarhallen

Facebook

Besøkende nå

Vi har 228 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Utleie Klubbhuset

klubbhus20070721

Utleie Kurlandsparken

Parken

Kontakt

Leder: Kari Mette Stoll

Besøksadresse:
Sandbekkveien 84, 1479 Kurland

Postadresse:
Postboks 26, 2018 Løvenstad

Org.nr.:      982 526 272

Konto nr.:  9001 22 77384

E-post:  klubbhuset@kurlandfk.no

Personvernerklæring